4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-07-2013, 19:05   #24
Niko M
..:: true Member ::..
  
 
Niko M's Avatar
 
Dołączył/a: 24 May 2009
Miasto: Tarnów
Postów: 368
Tematów: 37
Podziękowań: 240
THX'ów: 757
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
Niko M 6
Odwiedź profil Niko M na Facebook
Odp: Sunrise Festival 2013 - 8 biletów do zgarnięcia!

2012Rok Lipiec kumpel z mielca dzwonie w nocy ty stary mamy wolne miejsce nad Solinę , ja mądry co będę tracił imprezę zabrałem trzy litery podjechałem do Tarnowa chłopaki zgarnelii w bagażniku 2 kraty Leszków to sobie myślę aha cały to ja nie wrócę , po 1000 postojów na lanie na przystankach stanie w korkach DOJECHALI !! Pole namiotowe już czekali jak i znajomi z Myślenic :D przez cały weekend najeb..bani imprezy w Sztygarce !! Po imprezie zrobiliśmy taki after że właściciel pola powiedział ładnie *********a... ć heh w namiocie na 2 osoby spało 8 osób nawet na dachu Opla spał kumpel z Mielca rano spadł z auta wyciągnął młotek i odklepał dach bo troszkę mu się wgieło hehehhe , a my wysłaliśmy 2 osoby najtrzeźwiejsze ''Kobity '' żeby przeprosiły , żeby wytłumaczyły że to nie my tylko ktoś przyjechał do kogoś na polu namiotowym i zrobił rozpier!!! Udało się !! Zostaliśmy ''Ostatnia noc'' myślimy co by tu zrobić , aa idziemy na zaporę na zaporze w rogu koleś bierze laskę od tyłu myślimy no to ładnie heh my we 3 sami , idziemy coś upolować wróciliśmy do centrum nawaleni walić w boxera i imprezować . Więcej szczegółów sobie zostawię bo są nie za bardzo cenzuralne Jeśli nie wierzycie ?? Mogę podesłać zdjęcia np kumpla na dachu opla który był podpisany markerem przez każdego znajomego na polu namiotowym Pozdrawiam Ekipę z Mielca i Myślenic !!! Ja sam z okolic Tarnowa ((
Niko M jest offline