4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Wątek: Dyskusja Opinie na temat 4Clubbers.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-06-2013, 10:30   #27
Metzone
ex. Mike Noize
  
 
Metzone's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jun 2009
Miasto: Gryfino
Wiek: 30
Postów: 623
Tematów: 155
Podziękowań: 473
THX'ów: 2 926
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 3 (+)
Metzone 3
Odwiedź profil Metzone na Facebook Odwiedź profil Metzone na Soundcloud.com
Odp: Opinia na temat 4Clubbers

Skoro już jestem, to i ja dam swoje 5 groszy.

4Clubbers to wielkie forum, największe w Polsce. Co Wy byście chcieli? To nie jest wina administracji, i tak dalej, tylko wina użykowników, którzy tutaj się rejestrują. I tak administracja poszła nam na rękę blokując pompki, które zdecydowanie narobiły syfu zarównie na parkiecie, jak i na forach. Sam czasem wrzucam własne utwory, gdzie gość mi pisze że jakiś tam iksiński z doświadczeniem 3 miesięcznym robi lepsze, bo zremixował "jesteś szalona". Trudno, to są ludzie, którzy widocznie nie mają prywatnego życia, bo kto by się przejmował, że nuta się nie podoba? Często i gęsto ściągam utwory, nie piszę że "DAAN'D (broń boże, nic do niego prywatnie nie mam) ZROBIŁ LEPSZE, CO ZA AMATORKA" tylko wychodzę. Cała ta wojna, i ten najazd na 4clubbers jest bez sensu, bo to nie 4c jest winne, a mała zgrajka ludzi, którzy jak mówiłem wcześniej, nie mają życia prywatnego. A tworząc nagonkę na 4c, dalej utrzymuję się w przekonaniu, że i Wy nie macie prywatnego życia. Farenthide'owi się nie podobało, usunął konto, ale po co drąży dalej temat.
Od kąd internet stał się aż tak powszechny (osądzam tak od roku 09-10, bo wtedy nawet każda babcia kupywała modem z neostrady czy tam netii) tak cały czar prysł. A pamiętam jeszcze tą rodzinną atmosfere na clubworld[*].

Last edited by Metzone; 28-06-2013 at 10:32.
Metzone jest offline   Reply With Quote
Metzone dostał 4 podziękowań za ten post.