4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A 2013/2014
Wątek: Sport Serie A 2013/2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-06-2013, 19:20   #9
maverik
..:: Klubowicz ::..
  
 
maverik's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Mar 2013
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 1 169
Tematów: 53
Podziękowań: 166
THX'ów: 856
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
maverik 72
Odwiedź profil maverik na Last.fm
Odp: Serie A 2013/2014

A więc tak, Cassano jest Interista od urodzenia, bo już jako mały chłopiec biegał w koszulce Interu i zawsze podkreślał, że im kibicuje. Co do transferu do Parmy, fakt jest taka możliwość bo zarząd Mediolanczyków uparł sie na wymiane Cassano<=>Belfodil i właśnie ten transfer póki co nie może dojść do skutku bo Antonio woli zostać w Interze nic isć do Parmy, w sumie mu się nie dziwie. Do tego sprzedaż całej karty Faraoniego żeby zbić cenę.
Jak dla mnie 10 mln za POŁOWĘ karty takiego grajka to spora przesada. Za taka cenę można kupić gotowego i ogranego napastnika. No, ale zarząd wie lepiej..
Co do Donatiego, prawy obrońca, ale 23 lata i brak debiutu w klubie, jedynie na Mistrzostwach U21. Ten zawodnik jest już zawodnikiem Bayeru, przeszedł za 3 mln. Przy taktyce 3-5-2 on nie miałby miejsca w składzie bo na skrzydło trzeba pomocników co się włączą w atak.
Co do samego Icardiego, to sam też nie jestem do niego przekonany, mam nadzieję, że wypali.

Teraz coś od siebie, niestety głupi zarząd na czele z Marco Branca, kolejne okazje przegapia. Mertens w Napoli za 9,5 mln. Paulinho który mogłby być idealny, juz na 95% w Tottenhamie za 17 mln. Inni się zbroją, Inter sie interesuje zawodnikami takimi jak: Gilardino, Nocerino, Danilo (z Udinese), Basta, Flamini, Bianchi, Pinilla.....ręce opadają. A taka Fiorentina zainteresowana: Gomez, Villa.

Last edited by maverik; 22-06-2013 at 19:22.
maverik jest offline   Reply With Quote