4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A 2013/2014
Wątek: Sport Serie A 2013/2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-06-2013, 18:30   #8
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Serie A 2013/2014

Cytat:
Napisał Angelu Zobacz post
Nie rozumiem 'fenomenu' Icardi`ego. Zawodnik ten zagrał 2 dobre mecze: z Juventusem (2 bramki) i z...Pescara (hattrick). Nie wiem, może jestem ślepy i nie zauważam jego talentu, ale niczym się nie wyróżnił wielkim.
Fenomen jego polega na tym, ze glownie dzieki niemu (a szczegolnie dzieki jego trafieniom) Sampdoria utrzymala sie w serie a. Skoro w ligowym, mocno przecietnym sredniaku byl w stanie ustrzelic 11 bramek to chyba cos musi byc na rzeczy.
Skoro maverik mowi, ze Inter ma grac dwoma napastnikami (nie posiadalem wczesniej takich informacji) to wole ogladac mlodego, przebojowego i perspektywicznego Icardi'ego, niz Milito ktory swoje lata swietnosci mial w Saragossie, Genoi i oczywiscie Interze, ale oczywiscie za zaslugi miejsce w meczowej kadrze Interu byc moze mu sie nalezy. Co do Cassano - moje pytanie brzmi jaki z niego Internista od urodzenia? Przeciez gra w klubie z Mediolanu (o ile mam prawdziwe informacje) od 2012 roku....? Poza tym dotarly do mnie informacje, ze Cassano ma podpisac w poniedzialek kontrakt z Parma... Inna sprawa nowego pracodawce znalazl Donati (Bayer Leverkusen), a obrona (ktorych Inter ma jak na lekarstwo) Chivu za rok konczy kariere....
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote