4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Polityka Polski ?
Wątek: Ciekawe Polityka Polski ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-06-2013, 21:24   #13
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Polityka Polski ?

Cytat:
Napisał conrad_owl Zobacz post
Co do Polski - pospolite ruszenie.Pospolite ruszenie facebook - jak widzę fanów przybywa powoli, a niby każdy narzeka... a oni naprawdę są przeciw PO, PiS i innym. To po prostu ja i Ty - zwykli ludzi mający dość. Róbmy coś razem, albo wyjedźmy wszyscy.

Proszę Cię... na facebooku to sobie możesz projekt X zorganizować a nie wielką rewoltę w państwie. A właśnie takie coś jest potrzebne. Tylko jest pytanie. Co trzeba zrobić aby co najmniej połowa Polaków jednocześnie zrozumiała że trzeba ruszyć tyłek, bo jacyś frajerzy na stołku nas okradają?? Otóż wg mnie odpowiedź jest prosta, nawet banalna rzekłbym. Nie róbmy nic! Podatki pójdą w górę, żywność pójdzie w górę, pracy nie będzie... będzie wewnętrzna bieda opakowana z zewnątrz autostradami, kompleksami sportowymi, kościołami. Polakowi też kiedyś cierpliwość się skończy. Druga opcja jest taka że w polityce na przestrzeni kilkudziesięciu lat znajdzie się taki "Boniek" z gromadą ludzi którzy będą chcieli zmieniać, ale na lepsze. Tylko obawiam się że nawet jeśli ktoś z łbem na karku znalazłby się, to może zastać takie gówno z którego ciężko będzie wyjść.....
Wg mnie aż strach pomyśleć kim bylibyśmy bez dotacji z Unii. Chyba do Ukrainy czy Rosji dużo by Nam nie brakowało.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Piaszeczki za ten post: