4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Polityka Polski ?
Wątek: Ciekawe Polityka Polski ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-06-2013, 14:12   #8
conrad_owl
..:: Klubowicz ::..
  
 
conrad_owl's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2007
Miasto: SCO
Wiek: 36
Postów: 6 059
Tematów: 680
Podziękowań: 7 596
THX'ów: 15 143
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 200 (+)
conrad_owl 200conrad_owl 200conrad_owl 200
Odp: Polityka Polski ?

Cytat:
Napisał .:Franek:. Zobacz post
To, że polak polakowi wilkiem to nie od dzisiaj wiemy niestety :////. Nie chodzi kto tu głośniej szczeka i komentuje. Pytałem was co możemy zrobić. Odpowiedź nic nie za bardzo mnie zadowoliła. Zgadzam się z wami, ze nas kraj popada w ruinę totalną. Mówicie chcę dbać o rodzinie czyli myślenia polaka dbam tylko o własną dupę przykład : wszyscy politycy !, a reszta niech leży na ulicy. Ruchają nas za przeproszeniem nie obrażając nikogo nas z każdej strony, a my siedzimy z założonymi rękoma. Tak nie może być. Forum jest po to by o takim czymś pisać, a nie zwracam komuś uwagę, że w ogóle podjął się założenia takiego tematu. Przypierdzielać się to nie tu. Tu chcę prowadzić prawdziwą poważną z wami rozmowę, bo wiem, że nie mam do czynienia z ludźmi głupimi jak but przysłowiowy z lewej nogi.
Brałem udział w paru akcjach, próbowałem - mam 25 lat, mieszkanie wynajmuję, pracuję i żyję dzięki pieniądzom zarobionym zagranicą. Teraz też jestem w UK. Polska mi nic nie dała, żyć obecnie w kraju nie mogę bo oszczędności przez ostatni rok poszły mi nie tylko na życie, ale też na próbowanie by coś zmienić. Ot np wydruk ulotek dla akcji Odwołać Tuska i jego rząd.
Nie mam nic, a czas leci, narzeczona wiele jest w stanie wybaczyć.
Jeśli zacznę myśleć tylko o tym, by te łajzy, pijaki, zazdrośniki i plotkarze w kraju wokół mnie przejrzeli na oczy to zmarnuję całkowicie swoje życie.

Wiesz - chyba już za późno dla Polski. Bo jak my, ludzie chcący coś zmienić mamy to zrobić, gdy nawet dachu nad głową nie mam własnego? Musze pracować by żyć i mieć gdzie mieszkać. A pracować w Polsce nie mogę. Jeśli zaś nie ma mnie w Polsce to co ja zmienię? Oto największy problem Polski - nie ma kto demonstrować i robić rewolucję bo nie ma nas w kraju.
__________________
conrad_owl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali conrad_owl za ten post: