4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Polityka Polski ?
Wątek: Ciekawe Polityka Polski ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-06-2013, 12:35   #6
conrad_owl
..:: Klubowicz ::..
  
 
conrad_owl's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2007
Miasto: SCO
Wiek: 36
Postów: 6 059
Tematów: 680
Podziękowań: 7 596
THX'ów: 15 143
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Konrad
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 200 (+)
conrad_owl 200conrad_owl 200conrad_owl 200
Odp: Polityka Polski ?

Jak już napisano - nie możemy wiele zrobić. A Ci co tu czy w innych miejscach w sieci głośno gadają - wokół siebie niewiele robią.
Za dużo u nas debili, moherów itp. Ja już postanowiłem osiedlić się w Szkocji na stałe. Po prostu ie mogłem wytrzymać w Krakowie gdy kaczor leży pod Wawelem, ludzie wokół śmierdzą, tramwaje się opóźniają, u lekarzy kolejki, brud, smród, złodziejstwo, kombinatorstwo i naciąganie.
Próbowałem coś zmieniać, ale każdy głośno gada, a robić nie ma komu.
Polacy tak mają - przed tv z piwem i chipsami w dłoni każdy jeden jest trenerem na wagę światową, a jakoś ani piłkarze, ani selekcjonerzy nie potrafią naszej reprezentacji wynieść na poziom dużego kraju w środku Europu. Tak samo z polityką.

Osobiście widzę jeszcze coś w działaniach Kukiza (zmieleni.pl) i ruch Pospolite Ruszenie. Ale gnuśność i olewanie naszych rodaków odrzuca.

Jestem człowiekiem, chcę żyć, mieć kiedyś rodzinę i dbać o nią. Żyć godnie. Nie mogę w Polsce? To gdzie indziej.
Pracując i mieszkając zagranicą tylko się utwierdzam, iż Polak Polakowi wilkiem - jesteśmy chorym narodem z przerośniętym ego. Można to zmienić - ale trzeba się do tego przyznać.
__________________
conrad_owl jest offline   Reply With Quote
conrad_owl dostał 2 podziękowań za ten post.