4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-06-2013, 01:00   #119
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Dobra Gregor, kończąc już naszą dyskusję, bo zacznę raczej ignorować Twoje wpisy. Jeśli chodzi o TPT, tak jest to strona o profilu humorzastym. Tylko ja nie pisałem nic o tym czy jest śmieszna czy nie, a o ludziach, którzy tam się udzielają. Część materiału jaki tam się pokazuje jest strasznie dziecinny, ale głównie jest git. Chodziło mi od początku o ludzi, którzy totalnie zachowują się jak gimby. Czuję się lepszy, bo mam tak samo jak tysiące ich fanów 20 kilka lat, a nie zachowuje się jak 13 latek.

Co do Twoich wypowiedzi. Dziwne, że potrafiłeś napisać do mdt na facebooku dosyć łagodną wiadomość wyrażając swoje zdanie, a na forach zawsze musisz wtrącić jakąś obelgę typu prostacka muzyka itp. Jak widać dałeś radę w normalny sposób się wypowiedzieć. Hmmm, co do Twojej opinii o big roomie. Stary masz do tego totalnie prawo. Ja jeśli chodzi o trance nie raz pisałem, że nie mam nic przeciwko, a nazwiskami typu Patterson, J00F czy Askew w życiu nie pogardze na żadnej imprezie. Gardzę jedynie Dashami itp bo dla mnie to nie jest muzyka na impreze tylko na dyskoteke gimnazjalną, ale skoro ludzie tego chcą słuchać... proszę bardzo, CH mi do tego. Nigdy się nie wypowiadałem jaki to trance jest zamulający, plastikowy i monotonny, bo też padały takie opinie, bo to są subiektywne odczucia i nie jest to powielane przez wszystkich, więc dla mnie żadnym faktem to nie jest.

"Nie czytaj jak Cię drażni" - skąd mam wiedzieć czy mnie drażni, jeśli nie przeczytam?
artis1990 jest offline   Reply With Quote