4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-06-2013, 12:10   #102
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał kozaktm Zobacz post
Narzekacie na brak trensu. Organizatorzy i sami nawet producenci ida do przodu. W modzie bigroom, dlatego tez wielu wykonawcow zmienilo swoj charakter gatunkowy. Przyklad? Chociazby Showtek, badz W&W.
Ja nie narzekam. Na takich wydarzeniach liczy sie balet, bigroom to zapewni, do tego bujanie sie przy house'brzmieniowych walkach..
Jak dam rade, w tym roku odwiedzam Sunrise. Chyba, ze pojade na mazury...
Ta moda mija po malutku... Niektorzy nie ida za moda, jak za disco polo zespolem 'weekend', bo maja swoj juz wykreowany gust. Wiedza co lubia, kochaja. Przy czym chca sie bawic. Nie wszystkim pasuja pierdzace bassy, powtarzajace sie w kolko w petlach.
ostatni track W&W - Thunder jest wrecz prostacki w mojej opinii... zero emocji poza lupanym bassem chcesz to CI powymieniam w mojej opinii tracki, ktore od zawsze pieknie galy na parkingu i swietnie budowaly klimat. W sensie gatunek... Gdyz wymienie Ci mnostwo swiezych trackow Trance'owych, ktore powychodzily w tym roku. w porownaniu do 2 ostatnich lat to miazga jest w Trance

btw. Polecam na fb ta stronke... :D duzo humoru. Tam zobaczysz co prawdziwi Trance'owcy sadza o tym big roomowym w mojej opinii oczywiscie dodam, prostym 'szicie'.
https://www.facebook.com/TranceProducersTrolls?fref=ts

Last edited by Gr3gorr; 11-06-2013 at 12:11. Powód: nie wiem czy dobrze umiescilem link
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote