4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-05-2013, 12:03   #81
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał Enigmatic DJ Zobacz post
Ok, więc pokaż mi tych wszystkich zwolenników trance'u! W internecie na forach pełno teraz takich płaczków co jęczą bo brak trance'u, ale jak jest trensowy event to jakoś tych fanów nie widać. Ciekawe... Poza tym nie rozumiem tego lamentu, skoro praktycznie nikt nie podawał w propozycjach stricte trensowych artystów. Dash Berlin? Przecież jego muzyka to typowy pop nadający się do radia. Wielu innych DJ z przypiętą łatką trance gra dziś dużo bigroomu itp. więc na serio nie rozumiem w czym rzecz... Nawet Armin uważany za króla trance'u gra dziś wiele tego typu numerów...
pierniczysz czlowieku... uogolniasz, dyskusja z Toba nie ma sensu.
MDT zawsze tych 'nieswiadomych' muzycznie edukowala urozmaiconymi line upami. Dzis po prostu sie dostosowala do tych nieswiadomych. Na jedno 'g*wniane kopyto.
Co do reszty bzdur ktore piszesz Ty jak i Artis, nie w tym rzecz do konca...
Clubbing umarł, niech żyje dyskoteking? "Do klubów mało kto przychodzi dla muzyki. Ludzie chcą się tylko nawalić" | NaTemat.pl <-- polecam ten artykul ze sczera prawda. Na zachodzie jak i w Stanach takiego problemu wogole nie ma Trance jest na kazdej duzej imprezie. To jest tchorzliwy krok ze strony agencji, teraz po sprzedawalnosci biletow widac jak sie odbija (wciaz druga pula, reklama na polsacie...<- to OGROMNE pieniadze w reklame). Sami artysci by tych ludzi przyciagneli a reklama nie bylaby potrzebna. Z reszta...
Chciwy dwa razy traci. To co robione z sercem najpiekniejsze, nie z mysla o pieniadzach.
I te dziwne zdarzenia w agencji... Toxic, Sound players, Joanna itd... dlaczego wlasnie tak?
I powtarzam, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze. Wciaz jestem z agencja i zycze im jak najlepiej! Od wielu lat

Last edited by Gr3gorr; 27-05-2013 at 22:59.
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote
Gr3gorr dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents