4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-05-2013, 11:04   #75
Gr3gorr
..:: Gadatliwy ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2011
Miasto: Kołobrzeg
Postów: 45
Tematów: 2
Podziękowań: 72
THX'ów: 12
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Gr3gorr 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Artis co Ty pierdzielisz znowu czlowieku ;p Jak nie nasza broszka? Przeciez my placimy za bilet, my wspoltworzymy swoja obecnoscia ten festival, my tam jedziemy na impreze i my ja wybieramy. NIektorzy od wielu lat Wybacz, ale dla wielu ludzi ma to duze znaczenie, bo wiele wspomnien laczy z ta agencja i z tymi akurat ludzmi. Od nich wiele tam zalezalo.
Co do line upu mysle ze juz wszytk ozostalo powiedziane. Brakuje tej roznorodnosc, brakuje Trance'u, co widac po sprzedawalnosci biletow (wciaz druga pula jest) i reklamie na polsacie :D Mysle ze agencja jeszcez wroci po rozum do glowy, za rok naprawia ten blad na SF. Bedzie jakis jeszcze event poza sf z tego co slyszalem z pod szyldu MDT....
W tym roku i tak bede sie swietnie bawic, niezaleznie od tego ze brakuje mojego ukochanego gatunku, ktorego sam ucze sie produkowac od 3 lat. Licze na transowa rekompensate od nich

Co do trailerow. Tez glupote napisales. Tak ogladali przewaznie Ci co maja juz bilety, ale i Ci co nie byli pewni czy kupic, Ci ktorzy wysylali je znajomym zeby troche podkrecic na zakup i wspolny wyjazd. Tworzylo to pewien kontakt z agencja i nakrecalo klimat. Chyba jako jedyny negujesz sluszne narzekania ludzi, bo 'cos' jest gorzej niz bylo. Ja wierze w to ze pukna sie jeszce w glowe troche i nawroca. Jak cos jest robione dla samych zyskow to gowno wychodzi. Wazne zeby bylo w tym serce. Chciwy dwa razy traci

Last edited by Gr3gorr; 26-05-2013 at 11:11.
Gr3gorr jest offline   Reply With Quote