4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-05-2013, 16:27   #75
K-MeeL
..:: Uplifting Trance ::..

  
 
K-MeeL's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Jun 2006
Miasto: Leśna
Wiek: 33
Postów: 6 580
Tematów: 997
Podziękowań: 2 010
THX'ów: 17 193
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 15
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 1050 (+)
K-MeeL 1050
K-MeeL 1050K-MeeL 1050
Odwiedź profil K-MeeL na Facebook Odwiedź profil K-MeeL na Youtube Odwiedź profil K-MeeL na Last.fm Odwiedź profil K-MeeL na Soundcloud.com Odwiedź profil K-MeeL na Mixcloud
Odp: SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek

Cytat:
Napisał Mac Alexander Zobacz post
Aaaj, z tymi tracklistami... Szczerze mówiąc nie lubię mieć tracklisty od razu pod setem bo rzuca się w oczy, odruchowo czytam i po niespodziance. A tak mam jakiś element zaskoczenia, słucha się przyjemniej, jest ciekawiej. Z drugiej strony jak coś mi wpadnie w ucho to chciałbym też poznać tytuł i to możliwie jak najszybciej, bez czekania na pw od autora seta bo chcę sobie tego posłuchać następnego dnia w drodze do szkoły. Można niby sobie wyciąć, ale po co "tyle fatygi" jak można mieć tytuł i pobrać fulla.
Najfajniejszą opcją byłoby to, żeby tracklista wyskakiwała po kliknięciu thanksa czy plusa autorowi. Odsłucham, spodoba się? Bach, thanks i mam tl. Ja jestem zadowolony, autor zadowolony bo widzi że set ma posłuch (pijawy to osobnicy zapewne występujący także tu ;p). Tylko że wątpię że takie coś jest możliwe pod względem informatycznych spraw.
Cytat:
Napisał Peta Zobacz post
Sposób ciekawy tylko czy jest możliwość ogarnięcia czegoś takiego? Mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat?

Tagi:
Przykład:
[.hide] (bez kropki)
Tracklist:
01. Marco V - Simulated (Sneijder Remix)
02. A & Z – Rebellion (Original Mix)
03. Jordan Suckley - Santa Cruz (Original Mix)
04. Commander Tom - Are Am Eye (John Askew Remix)
05. Nyx - Zodiac (Original Mix)
06. ID
07. ID
08. ID
09. Karybde & Scylla - Rock It (Brian Flinn Remix)
10. ID
[./hide] (bez kropki)

i wtedy po daniu 'thanks'a' czy napisaniu komentarza wyświetla się ukryta zawartość którą wcześniej daliśmy. Oczywiście najpierw trzeba taką opcję włączyć w dziale promo mix.
__________________
K-MeeL jest offline   Reply With Quote
K-MeeL dostał 14 podziękowań za ten post.