4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-05-2013, 21:02   #53
Komaro
Banned
  
 
Dołączył/a: 25 Oct 2011
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 6 025
Tematów: 825
Podziękowań: 10 386
THX'ów: 12 246
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Komaro 40
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

Cytat:
Napisał Dan Slenders Zobacz post
Stary, nie popadaj w takie skrajności. Tutaj nikt, dosłownie nikt kto jest za Trance'm na SF nie mówił, że ma być on wyłącznie Trance'owy, tylko żeby się on wogóle znalazł. No chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale wszelkie dane temu przeczą
Poza tym jak można uważać, że Trance jest nudny i nie mówić tego samego o big room'ach, to ja nie łapie. Jakby na to nie patrzeć to i tu i tu schematem trąci, że o podobnych dźwiękach nie wspomnę, więc gdzie logika?
W takich eventach trzeba się nauczyć znajdować złoty środek. Tak robią na Zachodzie i jakoś to sie telepie. A u nas wszystko w stronę kasy się ciągnie.
Choć przy tej publice... Ciekaw jestem, ile osób na SF słuchając seta kogoś mniej rozpromowanego zastanawia się, co to jest za koleś
Bo nie oszukujmy się, że są tam sami ogarnięci w muzyce klubowej ludzie, bo w to nie uwierzę

To już koniec moich dywagacji w tym temacie, bo mnie nie dotyczy, co chciałem powiedzieć, powiedziałem.
Jak to robią na zachodzie niby? Podaj przykłady bo ja jakoś tego nie widzę. Wszędzie idzie w wszystko w stronę kasy i nie ******* głupot, muzyka jest po to by się sprzedawała. Za co SF ma ich opłacić. Czytając Twoją wypowiedź same brednie piszesz i się pogrążasz i pokazujesz jakim to ograniczonym jesteś muzycznie.
Komaro jest offline   Reply With Quote