4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-05-2013, 19:36   #27
Pixik
..:: true Member ::..
  
 
Pixik's Avatar
 
Dołączył/a: 26 Dec 2007
Miasto: Rybnik
Postów: 274
Tematów: 3
Podziękowań: 74
THX'ów: 182
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 11
Plusów: 1 (+)
Pixik 1
Odp: Sunrise Festival 2013 zamyka line-up - sprawdź go!

To i może ja doleję oliwy do ognia.
Najsłabszy line up? Słaby line up?Zdecydowanie nie! Jest wiele postaci, które już słyszałem na żywo i parę, które usłyszeć chciałbym. Sunrise zawsze podąża za trendami. Kiedyś trendem była muzyka trance, dziś nią nie jest. To bardzo dobry lu Big Roomowy! Dla mnie big room jest jednym z najlepszych gatunków muzyki klubowej. Powstał z połączenia różnych gatunków i posiada w sobie niezwykłą moc jeśli chodzi o zabawę. Zawsze lubiłem utwory, w których chodziło o wielkie pierdo********. Gdyby cała otoczka sunrise oprócz line upu mnie nie zniechęcała to bym się wybrał(ale też nie mogę powiedzieć, że na pewno się nie wybiorę). Ustawienie takiej samej daty jak tomorrowland z jednej strony trochę krzyżuje szyki organizatorom z drugiej zaś-odległość między Polską a Belgią nie jest tak duża więc.
Odnośnie audioriver to powiem wam, że też z miłą chęcią bym się wybrał na tą imprezę. Jestem takim człowiekiem, który widzi i dobrą imprezę w Płocku i w Kołobrzegu. Tego życzę wam wszystkim. Kiedyś jeszcze przed erą otwartego internetu myślałem jak wielu, że muzyka klubowa ma łączyć i łączy bez względu na wydanie. Po latach widzę, że środowisko klubowej jest tak samo podzielone jak każdy inny rodzaj muzyki. Szkoda, bo za pra dawnych czasów to się nie działo w tak dużym stopniu.
- Showtek
- Fedde Le Grand
- DJ Chuckie
- Dada Life
- Sebastian Ingrosso
- Mark Knight
- W&W
- Axwell
- Alesso
- Nervo
- Ummet Ozcan
- Hard Rock Sofa
Te "nazwiska"przemawiają do mnie najbardziej. Większość miałem okazję słyszeć na żywo i uwierzcie mi żaden miłośnik electro-house, big roomu nie powinien być zawiedziony muzycznie.
Do miłośników muzyki trance-nie jestem jej wielki fanem ale niektóre utwory rzeczywiście są nieziemskie jednakże moda na muzykę trance przemija w raz z nią zainteresowanie i następnie zarobki. Całkiem możliwe, że za parę lat big roomy obrzydną i palmę pierwszeństwa będzie dzierżył inny gatunek muzyki klubowej. Ja nie mam z tym problemu bo kocham elektronikę ogółem. A ludzie ograniczeni w swym smaku będą cierpieć zawsze.
Pixik jest offline   Reply With Quote
Pixik dostał 10 podziękowań za ten post.