4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Brzuch + "boczki"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-05-2013, 14:36   #4
Longer_7
Aetas dulcissima adulescentia est


  
 
Longer_7's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2009
Miasto: Lędziny
Wiek: 33
Postów: 12 112
Tematów: 1651
Podziękowań: 52 697
THX'ów: 108 767
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1000 (+)
Longer_7 1000
Longer_7 1000Longer_7 1000

Nagrody Użytkownika

Odp: Brzuch + "boczki"

Cytat:
Napisał Suuulek Zobacz post
Siema. Bardzo dobre efekty spalania tkanki tłuszczowej uzyskasz łącząc trening siłowy (Wyciskanie, przysiady i wszystko co zwiazane z podnoszeniem cięzarów) z treningiem wytrzymałosciowym (bieganie, jazda na rowerze, pływanie) Minimum 30 min siłowego + pozniej minimum 30 min wytrzymałościowego i bedzie dobrze. Ważne jest też ograniczyć ilość spozywanych węglowodanów (będziesz miał mniej siły ale o to chodzi własnie zeby organizm zaczął czerpac energie ze zgromadzonych tłuszczów w organizmie ktore odłozył kiedy tych weglowodanów było za duzo. Brzuszkami nie spalisz tłuszczu tylko wzmocnisz miesnie brzucha co spowoduje tylko taki sztuczny efekt ze masz go mniej bo miesnie się napną i nie bedzie az tak widać wałków tłuszczu na brzuchu.
Jeśli chodzi o wyciskanie itd. to mam to wszystko codziennie w pracy po kilka godzin, więc nie widzę sensu, żeby dokładać takie ćwiczenia w wolnym czasie.

A jeśli chodzi o spożywanie mniejszej ilości węglowodanów, to jako, że jestem pracownikiem fizycznym, to nie mogę sobie pozwolić na to, żeby nie mieć siły ;X
__________________
Longer_7 jest offline  
Longer_7 dostał 2 podziękowań za ten post.