4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Zwiększenie wydajności w domowym studiu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-04-2013, 15:27   #13
Nomad
..:: true Member ::..
  
 
Nomad's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jul 2008
Miasto: Wwy
Postów: 776
Tematów: 5
Podziękowań: 993
THX'ów: 30
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Nomad 1
Odp: Zwiększenie wydajności w domowym studiu

Witam. Pisze dopiero dziś, bo wczoraj 4C mialo jakas awarie.
Otoz pasek buffora przesunalem maxymalnie w prawa strone, (z 512 wyszlo okolo 2tys z kawalkiem), ale potym zabiegu mysle, ze otrzymalem o 30-40% wiecej wydajnosci w projektach niz mialem dotychczas. To mi dalo troche do myslenia. Tak więc chyba pojde za ciosem i sprobuje w ten dlugi weekend zainstalowac 64bitowy system (co m.in. da mi pelne 4GB, a nie 3,25GB jak mialem do tej pory na xp), oraz sprobuje podkrecic procka. Ciekaw jestem jaki to da rezultat. No a jeśli nadal by mi brakowalo wydajnosci to chyba pokusze się o ta karte muzyczna. Wkoncu to tez mi troche zwiekszy wydajnosc. Przez ostatni tydzien sporo sobie myslalem na temat rozbudowy studia i doszedlem do wniosku ze przydadza mi się monitorki (np takie KRK R6) jako ze uszy mi się strasznie "mecza" w sluchawkach oraz z faktu ze niedlugo zupelnie strace z ich przyczyny sluch. Dlatego chyba między innymi na pierwszym miejscu postawilem zakup karty muzycznej, zamiast lepszego procesora. Co o tym wszystkim myslicie? Jest wgl techniczna mozliwosc podlaczenia monitorow odsluchowych, ale do zintegrowanej karty muzycznej. Pomijam oczywiscie sam sens takiego rozwiazania. Chce tylko wiedziec czy jaky się uparl to czy da rade. Dzięki I Pozdrawiam.
Nomad jest offline   Reply With Quote