4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Legalny DJ - pytania i odpowiedzi!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2013, 15:47   #517
Interius
..:: Elite VIP ::..
  
 
Interius's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Moon
Postów: 1 956
Tematów: 148
Podziękowań: 7 248
THX'ów: 2 325
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 59 (+)
Interius 59
Odwiedź profil Interius na Facebook Odwiedź profil Interius na Soundcloud.com Odwiedź profil Interius na Mixcloud
Odp: Legalny DJ - pytania i odpowiedzi!

c-tite
ok źle moje myśli zostały przekazane w tamtym poście sorry winnetou
ale generalnie chodziło mi o to że lepiej kupować płyty/pliki z prawem do publicznego odtwarzania i mieć w dupie czy organizator/właściciel lokalu opłaca zaiks itp itd bo wiem że nie wszyscy właściciele tego nie opłacają i maja na to wywalone, a żeby mieć spokojna głowę w przypadku kontroli wolę tak właśnie robić, jadę i gram i kontrola może mi naskoczyć, a jak już wyżej tez było to poruszane
płytki z takim o to napisem na odwrocie:
"Publiczne odtwarzanie bez zezwolenia zabronione" gdzie na wielu oryginalnych legalnie kupionych nośnikach cd jest hologram zaiksu/zpavu to bez uiszczania opłat wtedy takie płytki możemy sobie wsadzić głęboko w *****
więc jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto chyba że samemu chcemy sobie posłuchać w domu...

po co za coś takiego płacić jak można zainwestować już chociażby w pakiet internetowy na djpromotion czy innych portali tego typu gdzie wybierasz samemu pliki, ściągasz (może nie wszystko jest dostępne no ale lepsze to niż nic), drukujesz certyfikat w przypadku djpromotion nawet nagrywasz na płytę i możesz generalnie spać spokojnie

tym razem chyba dobrze wszystko opisałem i nic nie nakłamałem

Cytat:
Napisał ProDjKamilekUnw Zobacz post
Pytałem w DJ promotion czy można u nich kupić taka większą ilość utworów Disco i powiedzieli, że nie bo oni to nie sklep. Więc skąd mam to wziąć? Allegro i szukać z napisem "publiczne odtwarzanie bez zezwolenia zabronione"?
dziwi mnie trochę wypowiedź przedstawiciela djpromotion, albo miał zły dzień albo nie wiem, bo dziwna ta odpowiedź była, ale generalnie kupno kupnem nie jest mozliwe, możesz wykupić np za 100 zł pakiet 1GB do ściągnięcia z www.digitalpromopool.pl i wtedy sobie ściągasz i sam składasz takie składanki jak chcesz
__________________

Last edited by Interius; 26-04-2013 at 16:00.
Interius jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Interius za ten post: