4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Zwiększenie wydajności w domowym studiu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-04-2013, 15:40   #11
Nomad
..:: true Member ::..
  
 
Nomad's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jul 2008
Miasto: Wwy
Postów: 776
Tematów: 5
Podziękowań: 993
THX'ów: 30
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Nomad 1
Odp: Zwiększenie wydajności w domowym studiu

Dzięki za Wasze odpowiedzi i link. Pech chcial ze dziś wyjechalem i dostep do komputera będę mial w weekend. Dopiero wtedy będę mogl sprawdzic ustawienia ASIO, Fl'a i poeksperymentowac.
Wedlug mnie to tez jest dziwne. Czasami mogę zaladowac i po te 8 massiveow i przez pewien czas jest OK, dopiero pozniej zaczyna charczec (np. zminimalizuje i powroce do okna Fl), a ja tez lubie bawic się w layering. Jak już wspomnialem lubie uzywac standardowych wtyczek, bo uwazam ze drzemie w nich niewykorzystany potencjal. No ale w praktyce kazdy z nas uzywa sylenth1, massive mniej czy wiecej. Wydaje mi się ze mam massiva 1.1.5 od AiR (sylenth1 na pewno od AiR). Nieukrywam ze kiedys będę chcial kupić licencje do tych syntezatorow, ale poki co to jeszcze daleka droga (musialbym moc zarabiac na swoich produkcjach bo tak to bezsensu)
Poki co dzięki za odpowiedzi. Jak cos Wam jeszcze przyjdzie na mysl to piszcie, a ja najpewniej w weekend postaram się podjac jakas decyzje, zeby nie ciagnac watku w nieskonczonosc.

PS: Sorra za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
Nomad jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Nomad za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents