4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - "Czy polscy menagerowie mają jaja?" - narzekań na polską scenę klubową ciąg dalszy!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-04-2013, 20:57   #14
JohnyWalker
..:: true Member ::..
  
 
JohnyWalker's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Feb 2012
Miasto: Polska
Postów: 293
Tematów: 35
Podziękowań: 959
THX'ów: 383
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 11 (+)
JohnyWalker 11
Odp: "Czy polscy menagerowie mają jaja?" - narzekań na polską scenę klubową ciąg dals

Cytat:
Napisał DjAquinio Zobacz post
Co jak co ale Rzeszów i okolicę bardzo ładnie rozwija sie w tym kierunku i niema co narzekać
fakt, w porównaniu do tego co było jeszcze ten rok temu to jest duża róznica ale fakt faktem, że tylko Moderna w Dębicy trzyma dobry poziom. Najpopularniejsze kluby w Rzeszowie grają tylko i wyłącznie muzyke komercyjną, z malutkimi wyjątkami (chociaż dla mnie lepsza jest Rihanna niż pompki od Taito), największe dyskoteki w regionie poza Moderną to SKR w Wietlinie 3, Restan i to chyba na tyle. Restan to sama wixa, Wietlin gra głównie pod nie obrażając nikogo tych mniej ambitnych klubowiczów ale od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć tam ambitniejsze dźwięki i to mnie cieszy najbardziej bo jestem tam praktycznie stałym bywalcem. Mam nadzieję, że ten rozwój pójdzie jeszcze bardziej do przodu.
JohnyWalker jest offline   Reply With Quote