4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Francja: Mężczyzna aresztowany na ulicy za bluzę z "niemoralnym" symbolem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-04-2013, 19:45   #9
kwapol
..:: Klubowicz ::..
  
 
kwapol's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jul 2011
Miasto: wlkp
Wiek: 35
Postów: 471
Tematów: 55
Podziękowań: 52
THX'ów: 1 058
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 40 (+)
kwapol 40

Nagrody Użytkownika

Odp: Francja: Mężczyzna aresztowany na ulicy za bluzę z "niemoralnym" symbolem

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
U nas jak zawsze nadzieja w kibicach : )

A dlaczego w kibicach? To już inni nie mogą się odezwać i walnąć pięścią w stół?
Sam jestem kibolem i powiem wprost, w****ia mnie takie sprawianie sprawy. Bo jak na marszu Niepodległości kibole pogonili lewaków i prowokatorów z milicji to były hasła że przyjechali i pół Warszawy roz*****i. A teraz jak trzeba dym zrobić bo komuś się w deklu przestawia i będzie karał za normalność to w kibicach nadzieja?

Kibice mają dość swoich problemów, o których Tobie pewnie się nie śniło i jakbym o niektórych napisał to byś tak samo zareagował jak po przeczytaniu tekstu o tej bluzie.

Co nie zmienia faktu że nie wyobrażam sobie życia w kraju w którym nie mogę iść z dziewczyną za rękę czy dać jej buzi w parku bo to może kogoś urazić. Jak się to komuś nie podoba to niech *********a to tej swojej wymarzonej unii spedalonej. I niech zabierze ze sobą Palikota, Grodzką, Biedronia i inne Szczuki co by normalnym ludziom w głowach nie mącili.
kwapol jest offline  
kwapol dostał 2 podziękowań za ten post.