4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Polski?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-03-2013, 23:29   #34
DJ Incartey
.
  
 
DJ Incartey's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: ue
Postów: 1 502
Tematów: 124
Podziękowań: 1 326
THX'ów: 773
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 53 (+)
DJ Incartey 53
Odp: Żydzi informują o przełomie w sprawie „zwrotu” mienia. Kiedy początek rabunku Po

Fakt, czteroletni plan budowy autostrad był przełomowym.
"Porwać tłum" również potrafił, lub raczej poprowadzić bezmózgą masę za sobą, wykorzystując tylko grono "uczonych" do tworzenia SS i obsadzania najwyższych pozycji obok siebie. Ale ciągnął cały "naród" niemiecki do rzezi innego narodu, i mimo to pozostajesz zwolennikiem jego przywódczych zdolności? Do wytępienia 70 milionów ludzi? Według mnie nie ma takiej możliwości, żeby w jakikolwiek sposób pochwalać Hitlera albo jego umiejętności przywódcze.
To moje zdanie. Niejednokrotnie natomiast czytając Twoje posty na forum zauważyłem, że ciężko jest Ciebie przekrzyczeć. Szanuję Twoją własną opinię, nie muszę pisać, że każdy ma do niej prawo, ale zupełnie nie szanuję samej jej treści.
Dzięki za wymianę kilku postów.

a!
"A no to już nie musisz mi mówić co mam napisać Zaraz napiszesz, że to moje słowa "
hah no spodziewam się, że nie zależy Ci na poszanowaniu Twojej opinii przeze mnie.. chociaż chciałbym się mylić.
__________________

Last edited by DJ Incartey; 30-03-2013 at 23:31.
DJ Incartey jest offline  
Użytk. którzy podziękowali DJ Incartey za ten post: