4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Korea Północna ogłosiła "stan wojny" z Koreą Południową
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-03-2013, 21:50   #17
DJ Incartey
.
  
 
DJ Incartey's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: ue
Postów: 1 502
Tematów: 124
Podziękowań: 1 326
THX'ów: 773
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 53 (+)
DJ Incartey 53
Odp: Korea Północna ogłosiła "stan wojny" z Koreą Południową

Jeśli na informacja jest prawdziwa (ciężko powiedzieć, że WP jest źródłem wiarygodnym) to możemy już być pewni wybuchu wojny pomiędzy Koreą Północną a Stanami Zjednoczonymi.
Skoro Północ zrywa wieloletni rozejm z Południem, które de facto nie od dziś nastawione jest proamerykańsko, to rzecz jasna, że rząd USA własnie otrzymał definitywny alarm do podjęcia działań wojskowych w kierunku Północy.
Pojawia się pytanie, czy w Polsce, na wypadek wybuchu III Wojny Światowej, nie powinniśmy byli wprowadzić na przestrzeni ostatnich lat przymusowego odbycia każdego mężczyzny chociaż 2 lat w wojsku po ukończonym 20 roku życia, tak jak to Południe od lat prowadziło.
Chociaż ciężko spodziewać się optymistycznego przebiegu zdarzeń, mam nadzieję, że to info jest totalnie wyssane z palca.

@Memciu
Kogo uważasz za "przyjaciela" Korei Płn.? Bo chyba nie jest to Republika Chin.. Ani żadne inne państwo postkomunistyczne, według mnie.
__________________

Last edited by DJ Incartey; 30-03-2013 at 22:00.
DJ Incartey jest offline