4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program Sylenth1
Wątek: Program Sylenth1
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-03-2013, 19:34   #20
ϜAḺᴄſסּЛЖ
..:: Świeżak ::..
  
 
ϜAḺᴄſסּЛЖ's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Mar 2013
Miasto: Szczecin
Postów: 2
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks' : 4 w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
ϜAḺᴄſסּЛЖ 1
Odp: Sylenth1

Cytat:
Napisał Mocarz Zobacz post
refres***ę bo zastanawiam się już nawet nad zmianą systemu a bardzo nie chciałbym się w to bawić bo "ósemka" mi się podoba. Sylenth1 to moja podstawowa wtyczka jeżeli ma ktoś jakieś info jak na windows 8 zrobić żeby to działało jak należy to niech da info jak może, będę bardzo dźwięczny
Napisałem do administracji Lennar Digital pod pretekstem że zakupiłem licencje tylko nie mam instalatora najnowszej wersji sylentha ;D ktoś odesłał mi demo wersji 2.21 (kompatybilnej z windows 8) i powiedział żebym pod rzadnym pozorem nie kopiował swojego pliku .dat do folderu (oczywiście nie mając go) tylko zainstalował demo i importował swoją poprzednią licencję klikając register w pluginie wpadłem na genialny pomysł osoba odpisująca do mnie wspomniała o tym żebym importował swoją poprzednią licencję a więc użyłem tej z wersji "pumpkin" i wygląda na to że jestem jednym z nielicznych osób której udało się cokolwiek wydębić od administracji lennar digital i posiadających działającego sylentha na windows 8 x64 bo tylko na tej wersji jest problem z jękami jakiegoś denata a więc przechodząc do sedna sprawy chciałem się z tobą podzielić instalatorkiem i licencją


Last edited by ϜAḺᴄſסּЛЖ; 24-03-2013 at 13:22.
ϜAḺᴄſסּЛЖ jest offline   Reply With Quote
ϜAḺᴄſסּЛЖ dostał 4 podziękowań za ten post.