4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Behringer DDM 4000
Wątek: Sprzęt Behringer DDM 4000
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-03-2013, 20:05   #58
baniakrulez
..:: true Member ::..
  
 
baniakrulez's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Jan 2007
Miasto: UK
Postów: 278
Tematów: 22
Podziękowań: 138
THX'ów: 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
baniakrulez 4
Odwiedź profil baniakrulez na Facebook Odwiedź profil baniakrulez na Youtube Odwiedź profil baniakrulez na Soundcloud.com Odwiedź profil baniakrulez na Mixcloud
Odp: DDM4000 pomoc!

Cytat:
Napisał DjVTom Zobacz post
Witam,
mam problem z mikserem podanym w tytule, otóż, gdy włączam owy mikser, świecą mi się wszystkie klawisze na mikserze i w okienku jest komunikat, który brzmi następująco: "Adjust VR24 FOR BEST READABILITY".
Proszę serdecznie o pomoc, bo nie wiem czy mixer wymienić, czy coś mam zrobić.


P.s Dołączyć zdjęcia?
Miałem to samo, na początku kilka razy mi się to włączyło, wyłączałem mikser i włączałem drugi raz i działał, aż pewnego dnia cały czas miałem ten komunikat z VR24, był na gwarancji więc odesłałem i przysłali mi nowy. Jeśli Twój jest na gwarancji kontaktuj się z serwisem.
U mnie jeszcze wyglądało to tak, że mikser zakupiłem w Polsce w dj-sklep.pl we Wrocławiu, ale wyjechałem do UK i tam mi padł, więc kontaktowałem się bezpośrednio z Behringerem poprzez ich stronę internetową. Wysłałem kilka zdjęć miksera i skan karty gwarancyjnej z nazwą sklepu w Polsce. Przysłali mi email'em adres serwisu z którym mają podpisaną umowę najbliżej mojego miejsca zamieszkania w UK. Odesłałem i dostałem nowy, jedyne co to trochę to trwało. Wklep ten błąd w google zobaczysz, że nie jesteś jedyną osobą, która ten błąd miała.

P.S.
Dalej posiadam tego DDM'a i działa bez zarzutów, rzadko go używam, bo mam kontroler.
baniakrulez jest offline   Reply With Quote