4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-03-2013, 13:52   #16
The Whisper
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
The Whisper's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jun 2008
Miasto: Tegucigalpa
Wiek: 35
Postów: 306
Tematów: 102
Podziękowań: 280
THX'ów: 2 843
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 20 (+)
The Whisper 20
Odp: Posłowie PiS oburzeni występem kabaretu w TVP

Cytat:
Napisał MikePetersky
Jaruś go podsunął, aby pokazac, że wcale nie ma autokratycznych zapędów...
Mam poczucie, że całe to oburzenie PiSu tym kabaretem jest wpisane w całościowy plan polityczny pt. "Budapeszt w Warszawie", który wiąże się m.in z kontrolowaniem treści pojawiających się w mediach. Nie bez kozery PiS sukcesywnie od dymisji K. Marcinkiewicza brnął w oburzenie tym, co dzieje się w mediach, czego przejawem był bojkot TVN24 i Superstacjii.
Dlatego, że te stacje nie były wiernopoddańcze i ośmielały się pokazywać to, co dzieje się w rządzie J. Kaczyńskiego (np. niesubordynacje i wyjście z rządu Leppera, dziwną aparycję minister Fotygi, czy "das neue Kartofeln").

Nie mam dzisiaj poczucia, że media zaniechały docinek pod adresem obecnie rządzącej ekipy, a jest nią dzisiaj PO (np. niekompetencja w dziedzinie sportu i pełnienie funkcji paprotki przez ministrę Muchę, peruwiańska czapeczka Donia, czy wykręty Pawlaka, Serafina po Elewar-gate). Powiem więcej - dziś możliwość atakowania rządu jest znacznie większa, z uwagi na erę facebooka czy wszechobecnych memów, które często są bardziej opiniotwórcze i dotykają sedna tematu, niż papka serwowana z płaskiego, ledowego odbiornika.

Nie słyszałem żeby Ruch Palikota czy SLD bojkotowały publiczne media, z uwagi na przesycenie programów katolickich czy śladowej obecności programów dotyczących etyki/eutanazji.
The Whisper jest offline  
Użytk. którzy podziękowali The Whisper za ten post: