4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dźwięk Fl Studio problem z dzwiekiem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2013, 16:38   #7
Marcinkiewicz86
..:: true Member ::..
  
 
Marcinkiewicz86's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2009
Miasto: Poznań
Wiek: 37
Postów: 2 168
Tematów: 9
Podziękowań: 207
THX'ów: 1 974
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Marcinkiewicz86 53
Odp: Fl Studio problem z dzwiekiem

Cytat:
Napisał DjKaczi Zobacz post
Genieralnie ten komputer maswoje lata i raczej nie bede wymienial w nim.. bo wazne ze dobrze pobiera odbiera.. jedynie co to karte dz moze wymie.
Procek 1.6 amd
RAM 1gb dr2.
Kiedys mialem 2.4 ale wymienialem paste i wyjelem z radiotorem i dupa :< .. a ten 2.4 ciagnal mi 9 spokojnie : <
Ten procesor jest dual core? Czy singiel? Wg mnie słaby sprzęt i przez to te problemy, mało pamięci bo min. 2 Gb żeby chociaż w miare sprawnie działać, czyli pewnie platforma do wymiany, możesz za jakieś grosze gdzieś zakupić mocniejszy procesor ale na dłuższą metę to i tak niewiele pomoże.
Jedynie jakias starsza wersja FL, chociaż tutaj tez mogą być problemy z wtyczkami..
Sama karta muzyczna zbyt wiele nic nie da, bo nie będzie wstanie odciążyć o 40 % procesor bo sam procesor tez musi miec odpowiednią wydajność aby sprawnie projekt był odtwarzany a karta to tylko wspomaga przez ASIO itd..

Cytat:
Napisał Igoroski Zobacz post
Mam dokładnie ten sam problem co założyciel tematu, przy większych projektach kompletnie się nie da pracować. Robię na zintegrowanej karcie Realtek HD Audio także gorzej być już chyba nie może, wątpię żeby wina leżała po stronie RAM'u (4gb) tudzież procka (4x 3 GHz).
Czy wymiana karty dźwiękowej załatwiłaby sprawę? Mam do przeznaczenia 500~zł. Możecie coś polecić?
Jaki to procesor? jakiś quad od Intela? Dziwne bo ja przy podobnych parametrach nie mam najmniejszych problemów pomimo dość rozbudowanych projektów, wina na 99% leży po stronie karty, no bo Realtek, który jest nieciekawym rozwiązaniem.
Najlepiej było by zakupić zwykłą karte PCI/PCI-e np M-Audio lub coś od ESI i wtedy sprawdzić, jeśli wszystko będzie dobrze ustawione i skonfigurowane nie powinno być takich problemów
Parametry nie są złe, 4 Gb ram przy typowych wtyczkach jest ok, procesor też powinien dać radę.

Last edited by Marcinkiewicz86; 10-03-2013 at 16:41.
Marcinkiewicz86 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Marcinkiewicz86 za ten post: