4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [Zamknięty] Oxiden (Sulisławice)
Wątek: Świętokrzyskie [Zamknięty] Oxiden (Sulisławice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-04-2007, 12:22   #14
ELITRANCE
..:: Gadatliwy ::..
  
 
ELITRANCE's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2007
Miasto: Bukowa *Tarnobrzeg* :)
Wiek: 37
Postów: 41
Tematów: 13
Podziękowań: 4
THX'ów: 24
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
ELITRANCE 3
Cytat:
Napisał -=BUŁA=- Zobacz post
Oj gościu coś ci sie chyba pomyliło...Nic sie nie rozlatuje...Rebel wyjechał w piz...du i gostini gra dalej...

A co do muzy to z tym Hardstylem nie przesadzaj bo nie leci tak dużo...Tam tylko pojedyncze kawałki...Kiedyś leciało więcej (i było nieco lepiej)...

A co do imprezy...Troche sala mała...Muza zajebista...Towarzycho też...I z tego co słyszałem najgłośniej grają w okolicy (głośniej niż w Galeonie czy nawet w Disco Park - Rudki)...Co tu więcej...Jestem tam bardzo często...Praktycznie co sobota...Bardzo dużo ludu i chyba tyle...Można by coś jeszcze dodać ale...Pozdro dla (Sapera...Buliego...i reszta...którzy tam będą w święta...Zapowiada sie fajna imprezka)...


Aha ELITRANCE wrzucałem Ci już kiedyś trackliste z Oxidenu to po co Ci jeszcze...Tam było 3/4 muzy...Jak coś wpadnie to ci jeszcze moge podżucić...Pozdro

A POTZREBNA MI BYŁA BO SOBIE MUZKE SCIAGALEM LOGICZNE I NIE PROSILEM O DRUGA TRACKLISTE ( JAKIES NIE POROZUMIENIE )
__________________
ELITRANCE jest offline   Reply With Quote