4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-02-2013, 21:14   #976
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2013 (Kołobrzeg)

Ludziska, jak macie jakieś pytania to ładować do mnie. Kilka informacji. Wpuszczani będą rocznikowo. Także, jeżeli ktoś ma 18 miesiąc po SF, czy też dwa, to śmiało może wbić.

Co do biletów. Formuła jest nowa i wygodniejsza. Zamawiając 3 bilety (pt+sb+nd) dostajemy to na 1 kartce A4 w wersji elektronicznej. Z tym jedziemy do KG i na miejscu zostaje to wymienione na 1 kartę. Jeżeli zamówicie tylko pt+sb to również zostanie to wymienione na 1 kartę. Także no stress. Tym sposobem unikamy opłaty wysyłki, oraz mamy bilet można rzec w kilka sekund po zapłacie. Nie będzie miliardu zapytać kiedy bilety itd

LU prawdopodobnie cały poznamy jutro.

Aha ważna sprawa dotycząca biletów. W tym roku pule będą ilościowe tak jak pare lat temu. Pierwsza pula jest mega tania z racji ukłonu w stronę klubowiczów, którzy zaufają agencji. Kolejne pule mają być znacząco droższe, więc trzeba ogarniać jak najszybciej.

Jak macie jakieś pytania to piszcie. Sorry, ale nie jestem częstym odwiedzającym to forum, ale teraz będę na bieżąco śledził wątek, więc w miarę możliwości będę się starał odpowiedzieć na pytania, na które posiadam wiedzę Również nie chce mi się zbytnio przeglądać ostatnich x stron, bo cofnąłem się o 4 a tam nadal axwell, więc pytania sprzed tygodnia są pewnie z 30 stron wstecz. Pozdrawiam i polecam się śpieszyć od jutra


Jutro między 10 a 12 będzie info dokładne o zamówieniu biletów, także bądźcie czujni i śledźcie fan page SF

Last edited by artis1990; 28-02-2013 at 21:19.
artis1990 jest offline   Reply With Quote
artis1990 dostał 7 podziękowań za ten post.