4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Rise & Shine czyli Drum and Bass made in Poland !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-02-2013, 20:57   #9
DubPandemica
..:: Wtajemniczony ::..
  
 
DubPandemica's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Jan 2013
Miasto: Szczecin
Wiek: 39
Postów: 18
Tematów: 2
Podziękowań: 12
THX'ów: 14
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
DubPandemica 1
Odwiedź profil DubPandemica na Facebook Odwiedź profil DubPandemica na Youtube Odwiedź profil DubPandemica na Soundcloud.com Odwiedź profil DubPandemica na Mixcloud
Odp: Rise & Shine czyli Drum and Bass made in Poland !

Cytat:
Napisał Adax Zobacz post
Sporo ciapciowatego, przesłodzonego grania, ale są też artyści godni uwagi jak Bass Covers czy Nuclear.
Są różne style dnb, nie znaczy, że każdy ma grać "ambitny" post jungle czy neurofunk;] ja jestem wielkim zwolennikiem własnie takiego słodkiego grania ja liquid czy future dnb - trzeba pamietac, ze te ciapowate jak to granie szybciej trafi do szerszego grona odbiorcow, nie zdajesz sobie sprawy jak duzo zawdziecza swiatowa scena dnb takim artystom jak Chase&Status czy Rudimental - mozna nazwac ich muze pop dnb, ale to ona przyciaga w tej chwili najwiecej osob - zacznij od czegos mniej ambitnego a potem zaglebiaj sie w ciekawsze projekty jak np Dementia, Kj Sawka czy Techtrikz. Sam dlubie troche przy dnb i staram sie nie ograniczac co do jednego stylu.

Pozdrawiam i zycze powodzenia chlopakom z R&S, sam tez postaram sie wspierac ten projekt w jakiejkolwiek formie;]
DubPandemica jest offline   Reply With Quote
DubPandemica dostał 4 podziękowań za ten post.