4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Pioneer cdj2000 nexus - ewolucja nadeszła ;)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-02-2013, 17:26   #53
Matthew Stend
..:: true Member ::..
  
 
Matthew Stend's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Mar 2009
Miasto: Zakopane
Postów: 774
Tematów: 37
Podziękowań: 30
THX'ów: 460
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Matthew Stend 3
Odp: Pioneer cdj2000 nexus - ewolucja nadeszła ;)

Cytat:
Napisał DJay Aston Zobacz post
Jesteś nie możliwy... Szacun za uparcie... Do kolegi zdjęcia zrobić... ...
Zrobiłem te foty specjalnie przed chwilą żeby ci udowodnić jakim jesteś Idiotą.
Z mojej strony to koniec głupiego pisania z tobą. Z chęcią poznał bym się z tobą ze strony klubowej. Ale pewnie nigdzie nie grasz Lamusie! Zazdrościsz i dupę ci ściska i tyle! Bo myślisz że nikt nie może mieć takiego sprzętu. Jak będziesz tyle grał w Klubach co ja i to na kontraktach to może osiągniesz mój poziom aby się tu wypowiadać. I tyle co ma ci do powiedzenia Lamusie!

Wow z koro masz tyle kasy to niby po co sprzedawałeś stare 2k i dopiero od 3 dni masz te nowe nexusy z koro dla ciebie 21 tysięcy to jak kichnięcie więc komu chcesz powiedzieć taki kit że ciebie na te playery stać ?.Sądzę że parę lat na stare 2 K zbierałeś a po sprzedaniu starych 2 K i zawyżeniu ceny kupiłeś Nexusa.Żal mi dupę nie sciska znam wielu znajomych nawet jeśli się takiego sprzętu dorobią to nie są zieloni tak jak ty w jego obsłudze i na żadnym forum nie piszą takich głupot jak ty.To się pochwal gdzie grasz każdy obada a nie gadaj głupot że niby tego się dorobiłeś gdybyś miał ful kasy to byś kupował najnowsze nowinki pionka a nie sprzedawał starych 2 K i już od premiery miałbyś nexusa !!!

Last edited by Matthew Stend; 22-02-2013 at 17:30.
Matthew Stend jest offline   Reply With Quote