4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-02-2013, 01:56   #121
Kedar
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Kedar's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Feb 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 339
Tematów: 55
Podziękowań: 136
THX'ów: 36
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Kedar 4
Odp: Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!

Ostatnio na imprezie postanowiłem sprawdzic co zrobi z parkietem kawałek który wstawił Alex i mimo iż wiekszość psize, że nic szczególnego i kawałek jakich wiele to jednak ludzie go przyjeli jak największy hit z radia !

To co napisał autor tematu to prawda i sam sie przekonałem jak można wylansować kawałek który nigdy nie był grany w radiu. Idealnym przykładem w moim mieście może być nagranie Anthony Louis - Jamaica kawałek ten oczywiście nie jest jakoś wyjatkowo ambitny i lekko podchodzi stylem Javiego Muli ale jest on z roku 2009 albo 2010 czyli lat gdy styl ten jeszcze się nikomu nie przejadł i nie było na rynku tylu tych pompeczek. W zeszłym roku moi znajomi ściągneli z Turynu Anthonego Louisa do Szczecina na impreze podczas której miałem okazję zagrać support dla niego. Jak pojawił się na scenie zapanował mega szał którego nie zapomne nigdy gdyż obserwowałem to po raz pierwszy z " drugiej " strony, jakby odwiedziła nas gwiazda światowego formatu. Moi znajomi nie mogli mi uwierzyć gdy im powiedziałem, że Anthony jest znany tylko w Szczecinie i nad morzem w woj. zachodniopomorskimbo tylko tutaj został tak wylansowany przez dji. Oto jak można kogoś wypromować, ściągnąć na impreze i oczywiście na tym zarobić. W Szczecinie Jamaica jest grana do dnia dzisiejszego i dalej robi to samo na pariecie co w roku 2010
Kedar jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents