4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Komputer do pracy w DAWie
Wątek: Sprzęt Komputer do pracy w DAWie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-02-2013, 16:33   #16
Victor Teeg
DJ/Resident
  
 
Victor Teeg's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Feb 2010
Miasto: Mielec
Wiek: 28
Postów: 948
Tematów: 61
Podziękowań: 529
THX'ów: 669
Imię: Wiktor
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 32 (+)
Victor Teeg 32

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Victor Teeg na Facebook Odwiedź profil Victor Teeg na Youtube Odwiedź profil Victor Teeg na Soundcloud.com
Odp: Komputer do pracy w DAWie

Z tą grafiką macie 100% racje. Tak jak mówicie w zupełności wystarczy mi jakaś karta z 2 wyjściami do monitora, ponieważ żadne gry mnie nie interesują - tak jak powiedziałem, czasami chce oglądnąć jakiś film i to wszystko.
Reasumując płytę mam dobrą, dysk dobry, zasilacz też okej, aczkolwiek radzicie, abym kupił dodatkowe 4gb ramu, co dawałoby w sumie 8 i zmienił kartę graficzną (możecie coś podrzucić?)

@ Marcinkiewicz86 - wybrałem amd ze względu na cenę. Sądzę, że jakość tego procesora jest warta jego ceny. Gdybym miał więcej pieniędzy nie zastanawiałbym się i leciałbym w stronę Intela, ale coś kosztem czegoś . Co do karty, sądzę iż lepiej kupić jakąś zewnętrzną, prawda?

@_Simon - Na obudowach to się kompletnie nie znam, czy taki zestaw jak opisałem w 1 poście da rade "upchać" do tego typu "pudeł"? Mógłbyś polecić mi jeszcze jakiś napęd, bo faktycznie jest oldschoolowy, wiec może źle współpracować z nowszą resztą. Na opinii właśnie takiej mi bardzo zależało. Bardzo Ci dziękuje
__________________

Last edited by Victor Teeg; 19-02-2013 at 16:39.
Victor Teeg jest offline   Reply With Quote