4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt Komputer do pracy w DAWie
Wątek: Sprzęt Komputer do pracy w DAWie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-02-2013, 16:29   #15
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: Komputer do pracy w DAWie

Jako osoba siedziaca w temacie komputery to moje drugie życie powiem że lepszego zestawu jak sam napisałeś nie złozysz na pewno. Nie słuchaj głupich rad że Asrock to złom gdyż już od dłuższego czasu są to mega popularne dobre i polecene płyty w składanych fachowo komputerach. Nie mówie że Asus jest zły bo też tak nie jest ale nie można przekreślać fimry Asrock gdyż wyrobiła sobie nieziemską opinię a ktoś kto pisze że jest zła może miał z nia doczynienia lata temu gdyż faktycznie wtedy to były płyty tanie i z tych gorszych. Druga sprawa grafika także wybraleś najelpszą jaką można mieć w tej cenie gdyż polecana niżej 5450 czy jakiś okrojony GT520 to są słabe karty i niby starszy modelewo Radeon 4870 biję je na łeb wydajnościa na pewno. A to że nie ma DX 11 czy coś i tak nic nie daje bo żeby grać w gry DX11 trzeba za kartę dać mniej wiecej tyle ile Ty chcesz wydać na komputer Zapomniałeś o bardzo ważnej rzeczy obudowie masz starą ale to pewnie jakiś złom będzie Ci sie wszystko tam kisić i grzać polecam kupić coś z serii SileniumPc bardzo dobre obudowy do tego Polskie przewiewne łatwe do montażu i także polecane przez dobre sklepy komputerowe. To samo napedy nie wiem jakie tam masz dvd może być ok ale jak masz jakiś stary badziewny dysk twardy będzie Ci on mulił kompa też do wymiany. Nie jest to jakaś mega maszyna do gier to absolutne min na dziś ale do tego go nie kupujesz a do muzyki wiec będzie ok jedynie ramu możesz wiecej gdyż w tym fachu potrafi 4GB przymulić. Firma może być i tani także polski goodram tutaj nie musisz mieć Bóg wie czego a to dobra tania firma. Napisałem obiektywnie i prawdziwie wybór należy do Ciebie. Ja swoje posty opieram na wielotelnim doświadczeniu sewisuje kompy składam od lat i w temacie siedze na bieżaco wiec myśle że źle nie doradzę.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 3 podziękowań za ten post.