4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Link do obrazka bez logowania [Imageshack.us]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-02-2013, 15:47   #1
Dinooff
..:: Bywalec ::..
  
 
Dinooff's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Feb 2013
Miasto: Majdan City
Wiek: 27
Postów: 61
Tematów: 14
Podziękowań: 9
THX'ów: 27
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Dinooff 3
Odwiedź profil Dinooff na Facebook Odwiedź profil Dinooff na Youtube Odwiedź profil Dinooff na Soundcloud.com
Post Link do obrazka bez logowania [Imageshack.us]

Witam dziś wam pokażę jak "pobrać" link do naszego obrazka zaupoadowanego na imageshack.us bez żmudnej rejestracji Uprzedzam że testowałem tylko na Chrome nie wiem jak na innych przeglądarkach ale chyba też działa

Poziom Trudności: Łatwiej być nie mogło

1. Wrzucamy obrazek

Wybieramy nasz obrazek przyciskiem "Browse" i uploadujemy go przyciskiem "Prześlij Teraz"




2. Po wrzuceniu

Po wrzuceniu widzimy przy naszym linku bezpośrednim że musimy sie zarejestrować lub zalogować.




3. Jak to obejść?

Klikamy na nasz link którego nie da sie skopiować PPM i z menu wybieramy: Zbadaj Element.




4. Po wyświetlenu okienka

Po wyświetleniu okienka " Zbadaj Element" Nad naszym zaznaczonym tekstem powinien znajdować się nasz bezpośredni link do obrazka




5. Co dalej?

Następnie klikamy 2x w link i naciskamy PPM>Kopiuj lub CTRL+C



6. Finał!
W nowej karcie lub aktualnie używanej wklejamy nasz link.
A o to Wynik:



Z tym ostatnim obrazkiem mogłem sobie darować no ale chcę udowodnić że to nie fake. Myślę że co niektórym pomogłem

Pozdrawiam xD

Dinooff jest offline  
Dinooff dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents