4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-02-2013, 19:30   #42
Stevenson
..:: true Member ::..
  
 
Stevenson's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Olsztyn
Wiek: 42
Postów: 184
Tematów: 31
Podziękowań: 11
THX'ów: 313
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 1 (+)
Stevenson 1
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance

Cytat:
Napisał b00b Zobacz post
Jak byś prześledził cały temat, to byś wiedział, czemu tracklista jest taka a nie inna. Wg mnie składanka taka jak powinna być, bo to HARDSTYLE 2012 a nie nustyle/popstyle/nutter style (kiedyś jakiś spec na forum tak nazwał ów gatunek xDD). Moim zdaniem Powinny być dwa mixy, mianowicie hardtrance (i pokrewny mu early hs, myśle, że przez cały rok coś by sie zebrało do zmiksowania) i osobno nustyle, połączony z rawstylem i hardcore. Nazywanie kawałków headhunterza hardstylem wg mnie powinno być karalne więzieniem za naruszanie dobrego imienia słuchaczy prawdziwego hs (zeby nie było, nie uważam się za takiego, lubie nustyle, ale jestem świadom, że prawdziwy hs, a nustajl to dwa różne światy i łączenie ich jest hmm niepoprawne). Więc tak na zakończenie, secik zdecydowanie na plus, dwa razy słuchałem i jest ok. O technice się nie wypowiem, bo nie znam się na djce, ale ta subiektywna tracklista mi sie podoba. Pozdrawiam
Trafne podsumowanie tego wszystkiego co dotychczas było napisane w tym temacie! Moim zdaniem Hardstyle już dawno powinien być oddzielony grubą kreską od NuStyle'u itp.
Dlatego za rok proponuję zrobić jeszcze bardziej wnikliwe podsumowanie, z rozgraniczeniem NuStyle=>Hardstyle. Na zmiksowanie tego pierwszego raczej się nie piszę. Już bardziej Hardtrance/Hardstyle/Hardcore.
Stevenson jest offline   Reply With Quote