4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-02-2013, 22:46   #41
Randomowynick
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 11 Nov 2009
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 151
Tematów: 19
Podziękowań: 1 260
THX'ów: 402
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Randomowynick 4
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance

Cytat:
Napisał Myuuks Zobacz post
Skoro to miałbyć Top Hit Mix Year 2012 to powinna być to obiektywna opinia na temat całego 2012 roku z gatunku muzyki hardstyle , a nie set robiony pod kogoś.

Jak byś prześledził cały temat, to byś wiedział, czemu tracklista jest taka a nie inna. Wg mnie składanka taka jak powinna być, bo to HARDSTYLE 2012 a nie nustyle/popstyle/nutter style (kiedyś jakiś spec na forum tak nazwał ów gatunek xDD). Moim zdaniem Powinny być dwa mixy, mianowicie hardtrance (i pokrewny mu early hs, myśle, że przez cały rok coś by sie zebrało do zmiksowania) i osobno nustyle, połączony z rawstylem i hardcore. Nazywanie kawałków headhunterza hardstylem wg mnie powinno być karalne więzieniem za naruszanie dobrego imienia słuchaczy prawdziwego hs (zeby nie było, nie uważam się za takiego, lubie nustyle, ale jestem świadom, że prawdziwy hs, a nustajl to dwa różne światy i łączenie ich jest hmm niepoprawne). Więc tak na zakończenie, secik zdecydowanie na plus, dwa razy słuchałem i jest ok. O technice się nie wypowiem, bo nie znam się na djce, ale ta subiektywna tracklista mi sie podoba. Pozdrawiam
Randomowynick jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents