4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lubelskie VID BIL (Trawniki)
Wątek: Lubelskie VID BIL (Trawniki)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-02-2013, 09:40   #79
PhaserShaker
..:: Aktywny ::..
  
 
PhaserShaker's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jan 2012
Miasto: Lubelskie
Wiek: 30
Postów: 33
Tematów: 7
Podziękowań: 23
THX'ów: 17
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
PhaserShaker 1
Odwiedź profil PhaserShaker na Facebook Odwiedź profil PhaserShaker na Youtube
Odp: VID BIL (Trawniki)

Sorry za to "Pump Techno" ;] , literówkę zrobiłem [miało być to oddzielnie jako Pump / Techno] , efekt dopisywania i edycji tekstu "na brudno", poza tym z tego co wiem to nie ma czegoś takiego, więc bez sensu było by wprowadzanie jakiegoś wymyślonego gatunku. Wiem, jak niektórzy z Was są nastawieni na gatunek "pompek" , ale niektóre podobają się naszym klubowiczom więc jeśli lubią się przy tym bawić to czemu nie, napewno ten gatunek nie dominuje na imprezach. A jeszcze odniosę się to postu K-Tronica, w którym podzielę zdanie Dorothy, że jest to pierwsza impreza tego typu i chcemy aby chociaż raz na jakiś czas klubowicze mieli większy wpływ na to co zagrają DJ'e. I zapewniam Cię, że rezydenci dobrze wiedzą co robią i co mają zagrać aby poruszyć bawiących się na parkiet, a taka impreza to przede wszystkim zabawa, w której klubowicze oprócz bytu na tej imprezie mogą dorzucić swoje tzw. "5 groszy" w postaci tych 3 kawałków. Zainteresowanie jest spore, więc wygląda na to że i taka impreza jest potrzebna od czasu do czasu. Z tych utworów playlista zajmuje około 2h, a pozostałe około 5h DJ'e grają swoje propozycje, więc nie jest tak że tylko czekamy aż ludzie powypisują tracki że całą imprezę zajmą bo to jest NIEPRAWDĄ.

Pozdrawiam ;]
PhaserShaker jest offline   Reply With Quote