4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-01-2013, 15:18   #27
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!

Cytat:
Trzeba walczyć z Nimi, ale to walka z wiatrakami...
Ale je*ać, róbmy swoje!
Z tym syfem o którym napisałeś trzeba walczyć. Bo to ścierwo rośnie w siłę przez takich potupadidżejsów : )

Wolę zapromować raz na pół roku imprezę niekomercyjną niż co tydzień pedałów z weekendu czy innych śmiesznych grajkopompiaczy. I to nie jest przesiąknięcie ambicją (pozdro max f, tu Twój ulubiony "ambitniak").

Co do spadku tradycyjnych mediów... Tendencja ta jest od dawna, z tym, że w Polsce wszystko robione jest na opak. Promują się Ci, którzy nie powinni. Playlisty rozsyłają Ci, którzy powinni rano wstawać do gimnazjum. Pasjonatów niewielu w tym co robią, liczy się kox, dziwki i inne używki i dobra fotka zza konsoli na facebooku i w zdjęciu w tle. Ci, którzy mają potencjał albo dali sobie spokój z graniem tutaj (przykłady można mnożyć, gdzie za granicą polacy są megagwiazdami a tutaj weekend gra dla kilku tysięcy osób)

Sytuacja jest żenująca, bo wystarczt popatrzeć czym ocieka Polski youtube. Kiedyś po wpisaniu "weekend" wyskakiwał utwór Scootera. Po wpisaniu "techno" wpada mi mix godzinny z nowościami techno, gdzie słyszymy... Dandiego, Srajbaka innych pompopodobnych gniotów....
Takie tematy do dyskusji to nie dla mnie, ja najchętniej bym nakazał rodzicom tych wszystkich pompiarzy, żeby im dupki zbili.
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 31 podziękowań za ten post.