4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-01-2013, 13:28   #24
baniakrulez
..:: true Member ::..
  
 
baniakrulez's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Jan 2007
Miasto: UK
Postów: 278
Tematów: 22
Podziękowań: 138
THX'ów: 175
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
baniakrulez 4
Odwiedź profil baniakrulez na Facebook Odwiedź profil baniakrulez na Youtube Odwiedź profil baniakrulez na Soundcloud.com Odwiedź profil baniakrulez na Mixcloud
Odp: Spadek popularności tradycyjnych mediów szansą dla DJ'ów!

Cytat:
Napisał matt romanoFFF Zobacz post
Czyli pewnie był katowany po kilka razy w ciągu nocy :D

Ja rozumiem, że wszystko fajnie. Grajmy nieznane numery, to będzie gites. Tylko co jak pan menadżer nie usłyszy znanego sobie numeru, przy okazji zobaczy, że parkiet pusty (bo nikt tego nie zna) i pokiwa groźnie paluszkiem "graj mi tu nose, bo jak NIEE!?" i koło się zamyka. Ile jest kawałków, przy których ma się wrażenie, że rozjębią wszystko, a tu marne pufff na parkiecie.

Kiedy młodzi z kontrolerami się zmienią (a na to chyba jeszcze za wcześnie...albo już za późno) to wtedy możemy rozmawiać o graniu dobrych nieznanych numerów, bo w obecnej chwili gdy ktoś ma "swój styl", to najczęściej nie gra, bo gra typ, co gra to co wszyscy, ale gra. Bezsens :D
Miałem podobną sytuację właśnie z właścicielem klubu, tyle że grałem nieznane kawałki a parkiet był pełny, ale właściciel klubu nie znał i nie grałem pod jego gust muzyczny, a jak ciężko się z nim był wykłócić i udowodnić, że ludziom się podoba jak czasem polecą z dwa, trzy szybsze numery.

A co do kawałka FRANCESCO DIAZ, YOUNG REBELS, SHENA WINCHESTER – Addicted To My Dreams to jakoś tyłka nie urywa, ale przynajmniej nie ma trąbek typu 'ta ta americano'
baniakrulez jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali baniakrulez za ten post: