4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Świętokrzyskie [Zamknięty] Oxiden (Sulisławice)
Wątek: Świętokrzyskie [Zamknięty] Oxiden (Sulisławice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-03-2007, 11:11   #12
-=BUŁA=-
..:: Klubowicz ::..
  
 
-=BUŁA=-'s Avatar
 
Dołączył/a: 12 Apr 2006
Miasto: .
Postów: 21
Tematów: 2
Podziękowań: 14
THX'ów: 16
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
-=BUŁA=- 1
Cytat:
Napisał ViMaRiO Zobacz post
słyszałęm, że impra się rozlatuje - Rebel odszedł a gostek za 3 tyg (?) odchodzi

nawiasem mówiąc - może w końcu będzie grał ktoś normalny, bo jak gra Gostini to za dużo hardstyle'u leci a to nie jest impreza typu qlimax czy sensation black


PS. co do tej muzy to zagadaj do mnie na gadu

pozdrawiam.

Oj gościu coś ci sie chyba pomyliło...Nic sie nie rozlatuje...Rebel wyjechał w piz...du i gostini gra dalej...

A co do muzy to z tym Hardstylem nie przesadzaj bo nie leci tak dużo...Tam tylko pojedyncze kawałki...Kiedyś leciało więcej (i było nieco lepiej)...

A co do imprezy...Troche sala mała...Muza zajebista...Towarzycho też...I z tego co słyszałem najgłośniej grają w okolicy (głośniej niż w Galeonie czy nawet w Disco Park - Rudki)...Co tu więcej...Jestem tam bardzo często...Praktycznie co sobota...Bardzo dużo ludu i chyba tyle...Można by coś jeszcze dodać ale...Pozdro dla (Sapera...Buliego...i reszta...którzy tam będą w święta...Zapowiada sie fajna imprezka)...


Aha ELITRANCE wrzucałem Ci już kiedyś trackliste z Oxidenu to po co Ci jeszcze...Tam było 3/4 muzy...Jak coś wpadnie to ci jeszcze moge podżucić...Pozdro
__________________
-=BUŁA=- jest offline   Reply With Quote