4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - DJ MajKel
Wątek: DJ MajKel
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-01-2013, 21:50   #1
DJ_Majkel
..:: Fanatyk ::..
  
 
DJ_Majkel's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jan 2013
Miasto: Łódź
Wiek: 29
Postów: 84
Tematów: 26
Podziękowań: 39
THX'ów: 75
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
DJ_Majkel 2
Odwiedź profil DJ_Majkel na Facebook
Poland DJ MajKel

Witam Wszystkich użytkowników forum

Mam na imię Michał (Majkel). Jestem z łodzi Mam 17 lat .
Hmmm... Nie wiem co pisać , no ale może zacznę od tego ,że odkąd pamiętam ,słuchałem muzyki Jak większość ,ale jakoś w listopadzie tamtego roku(2012) ,zacząłem brać to na poważnie, Odpaliłem takie programy jak TraktorDJ potem VDJ. Bawiłem się Tym, miałem okazje zagrać na konsoli w Klubie , było to dosłownie 20-30 minut ,gdyż było to przed otwarciem klubu,kolega znajomy DJ Kwiato , 1 raz dotknąłem prawdziwej konsoli było niesamowite uczucie zrobić coś na co sie podpaliłem strasznie złapałem ogromną zajawe ;p niestety nie poszło mi tak jak na programach komputerowych do miksowania VDj czy traktor. Zobaczyłem ze mój odsłuch jest troszkę za słaby, nie mogłem wyrównać tempa i zgrać równo uderzeń, no więc zacząłem nad Tym pracować , Dziś 14-stego Stycznia, miałem okazje pograć na ndx-400 , Nie jest to jakiś najlepszy sprzęt z tego co słyszałem, ale nie jestem wybredny . Dostałem okazje więc korzystam :D 1 Lutego czeka mnie pierwszy poważny sprawdzian , chce zrobić niespodziankę z kolegą i dla jego dziewczyny i zagrać dla niej na 18urodziny w klubie. Myślę ,ze Was nie zanudziłem mam nadzieje ,że moja kariera DJ wypali . POZDRAWIAM Wszystkich których marzenie bycia DJ się spełniło . i wszystkich użytkowników Forum 4clubbers !

Last edited by DJ_Majkel; 15-01-2013 at 07:50. Powód: poprawki Stylistyczne
DJ_Majkel jest offline  
DJ_Majkel dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents