4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TrancePodium Awards 2012 - Wyniki!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-01-2013, 10:10   #9
Armind
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Armind's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Sep 2010
Miasto: Goszczanów
Postów: 6 528
Tematów: 504
Podziękowań: 2 054
THX'ów: 5 488
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 101
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2900 (+)
Armind 2900Armind 2900Armind 2900
Armind 2900Armind 2900Armind 2900
Odp: TrancePodium Awards 2012 - Wyniki!

Cytat:
Napisał Paul Cee Zobacz post
dla Ciebie The Spell przereklamowane a dla mnie Amsterdam na dwa odsłuchy widać że w prawie żadnym rankingu nie zrobił ten utwór na ludziach wrażenia,ale ja to tych rankingów nie traktuje poważnie choć w tym cieszy mnie np wysoko w albumach album Airwave bo widać że ludzie jeszcze doceniają takie klimaty,ale nie wiem co robi np album Markusa na pierwszym miejscu,cieszy Airport na 3 miejscu i Meeno De Jong na 6 w utwórach roku czy chociażby 2 miejsce kompilacji Solarstone & Orkidea widać że tutaj w głosowaniu brali udział rózni ludzi, i Ci co kochają sie w tym dzisiejszym pseudo trensie i Ci co wolą mniej komercyjne klimaty bo o rankingu ASOTa tego nie można było powiedzieć tam armia Armina zrobiła swoje

Tylko nie wiem co tych rankingach tak wysoko robi Ferry Corsten ze swoim albumem i ogolnie
Każdy ma różne gusta . ja naprzykład najlepszego producenta 2012 uważam Ottavianiego ,najlepszy album Next Level Aligatora ,remix to As We Collide (Orjan Nilsen Remix) a kompilacja to ASOT 12 ,ale fakt ani Amsterdam ani The Spell list nie zawojowały
Armind jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Armind za ten post: