4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 Dubstep/Drum n Bass
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-01-2013, 12:27   #16
Cybul__
..:: true Member ::..
  
 
Cybul__'s Avatar
 
Dołączył/a: 08 Jun 2009
Miasto: Gdynia
Wiek: 32
Postów: 701
Tematów: 53
Podziękowań: 217
THX'ów: 541
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Cybul__ 1
Odp: 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 Dubstep/Drum n Bass

Na początku wspomne, że pisząc ten komentarz opierałem się na mojej własnej opinii i moich gustów no i przesłuchałem CAŁY set od dechy do dechy, nie jestem żadnym hejterem !

Po trackliście już widzę, że zbyt ambitnie to nie jest, masa piszczącego brostepu i pop-liquidów. Na początku Experts, które jest świetne według mnie. Propsy za Bad Signal, Goin In oraz za Nothing Matters w remixie Noisi. Zdecydowanie brakuje utworów, które nie tylko są dobre ale także towarzyszyły nam w tym roku dosyć często Loadstar- Bomber, Netsky- Love Has Gone, Noisia- Dust Up, Metrik- Drift czy jakieś BSE- Feed The Machine. Trapów nie słyszałem w ogóle- toż to sie też zalicza do połamańców, a jako, że jest to dosyć świeży gatunek to myślałem, że pojawi się chociaż jedna propozycja z tego gatunku w tym secie... szkoda, ciągłe wiertary wkurzają.

Technicznie, fajnie i dobrze, lecz dupy nie urywa. Brakuje wiele ciekawych breakdownów. Czasem tracki nie sfrazowane i totalnie nie pasujące do siebie kluczem. Przeszkadzają ciągle przejścia na podstawie "gasimy drugi fader", trochę brakuje jakiś fajnych oryginalnych przejść by się lepiej słuchało, a nie tylko zmiana wałków w ten sam sposób i w tym samym momencie przez cały set.

Last edited by Cybul__; 02-01-2013 at 19:54.
Cybul__ jest offline   Reply With Quote