4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kontakt DJa z publiką
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-12-2012, 18:24   #24
Crouzer
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Crouzer's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Apr 2008
Miasto: Kuj - Pom
Postów: 407
Tematów: 80
Podziękowań: 162
THX'ów: 3 297
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Crouzer 53
Odwiedź profil Crouzer na MySpace Odwiedź profil Crouzer na Facebook Odwiedź profil Crouzer na Youtube Odwiedź profil Crouzer na Soundcloud.com
Odp: Kontakt DJa z publiką

Kochani ja osobiście jako DJ/Rezydent stawiam sobie kilka podstawowych zadań. Gdziekolwiek gram dla mnie priorytet to kontakt z ludźmi...trafia się na różną publikę...możesz zagrać wg Ciebie sztosa ale jeśli nie zmotywujesz ludzi swoją postawą to oni zwykle tego sztosa 'nie ogarną'. Trzeba czasami 'wydrzeć mordę', krzyknąć itd itp po prostu integracja z publiką. Jeśli ta integracja jest w 100% odczuwalna to możesz grać cokolwiek a na parkiecie ludzie będą się bawić. Jedni uważają że nie powinno się używać mikrofonu, ja jestem akurat przeciwnikiem tej tezy a mikrofon i kontakt z ludźmi to podstawa - tworzysz więź z ludźmi i w jakiś sposób dajesz się poznać swoim klubowiczom chociażby ze strony charyzmy i usposobienia. Dla jednych takie zachowanie to wiocha, a inni wręcz czekają aż dj coś krzyknie żeby mogli się wyszumieć przez te kilka sekund. Ale postawa dj'a czy też jego kontakt z ludźmi, czy też to co mówi do swojej publiki nie upoważnia do oceny klubu, że np. w tym klubie to wioska bo...itd itp. Nie ukrywam, nie szczędzę gardła - czasem nawet za dużo, ale ja mam klimat w klubie dzięki ludziom. AMEN.
__________________

Last edited by Crouzer; 29-12-2012 at 18:28.
Crouzer jest offline   Reply With Quote