4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - "One Love" - film o Robercie M i nie tylko .
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-12-2012, 22:09   #1
wojtas95
..:: true Member ::..
  
 
wojtas95's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Aug 2010
Miasto: Bełchatów
Wiek: 29
Postów: 165
Tematów: 8
Podziękowań: 180
THX'ów: 97
Imię: Wojtek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
wojtas95 1
Post "One Love" - film o Robercie M i nie tylko .

W 1 dzień świąt, czyli 25 grudnia bieżącego roku o godzinie 19:00 na antenie Eska TV odbyła się premiera filmu „One Love” – dokumentu poświęconego twórczości naszego rodzimego Dj’a Roberta Mączyńskiego, czyli po prostu Roberta M.

Osobiście ponieważ lubię ww. pana postanowiłem owy film obejrzeć .
Nie mam zamiaru oceniać tego, czy Robert gra z jednego playera, czy ma gotowe sety, czy ktoś inny robi mu utwory, bo o tym nie raz i nie dwa było tutaj mówione .




Przejdźmy do rzeczy . Myślę, że film warty uwagi głównie ze względu na wiele wywiadów z ludźmi powiązanymi z branżą muzyczną, którzy moim zdaniem w swoich wypowiedziach mają sporo racji .
Mam na myśli wypowiedzi Jakuba Żulczyka na temat muzyki pop w Polsce, czy największych „gwiazd” naszej sceny muzycznej.

W wypowiedziach znajdziemy też oczywiście odwołanie do hejterów i naszej polskiej mentalności, którą np. Jakub Żulczyk wiąże z PRL’em .

Jak wiadomo jest to film o Robercie, więc sporo wypowiedzi kierowanych jest pod niego, ale tutaj też znajdzie się parę ciekawych zdań. Na przykład Remo słusznie zauważył, że zbytnia popularności w show biznesie, „mainstreamie” nie doprowadzi do rozwoju artysty, tylko wręcz przeciwnie zepchnie go na dół (jako przykład podał Michała Wiśniewskiego). Dodatkowo wypowiadający cenią u Roberta, że stara się jak najbardziej izolować od „salonów” i mimo tak wielkiej popularności być jak by „z boku”.

Puoteck powiedział też parę słów o rozwoju EDM w Polsce oczywiście łącząc to po części z Robertem - chyba jednak każdy musi się z tym zgodzić .

Ogólnie nie będę opisywał tutaj wszystkiego co można zobaczyć, usłyszeć w filmie, dlatego zachęcam do obejrzenia nie tylko fanów Roberta M, ale wszystkich związanych z muzyką, tworzących muzykę oraz zainteresowanych muzyką.

Poniżej zapraszam do dyskusji i wymiany swoich poglądów na wypowiedzi zawarte w filmie









link do filmu .

Film One love, Tylko polskie / Kino polskie / Kino dokumentalne / Muzyczny

ps. jeśli wybrałem zły dział proszę o przeniesienie i przepraszam .
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
"One Love" - film o Robercie M i nie tylko .-one-love.jpg  

Last edited by wojtas95; 27-12-2012 at 22:10.
wojtas95 jest offline  
wojtas95 dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents