4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Windows 8 Pro - własne tło w menu start.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-12-2012, 19:02   #7
DJ_SunQues
..:: senior Member ::..
  
 
DJ_SunQues's Avatar
 
Dołączył/a: 21 May 2011
Miasto: Piła
Postów: 127
Tematów: 17
Podziękowań: 24
THX'ów: 63
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
DJ_SunQues 3
Odwiedź profil DJ_SunQues na Facebook Odwiedź profil DJ_SunQues na Twitter Odwiedź profil DJ_SunQues na Youtube Odwiedź profil DJ_SunQues na Soundcloud.com
Odp: Windows 8 Pro - własne tło w menu start.

Dokładnie Rooreck, Mi się ten system podoba. Jest stabilny, szybki, na dysku SSD uruchamia się w zaledwie 5-6 sekund od naciśnięcia przycisku POWER, nie licząc ładowania ekranu POST z BIOS'u. Ale ma on jedną wadę, a mianowicie chodzi mi o to, że nie ma jeszcze dużego wsparcia związanego z grami i programami. Przykładem może być STEAM. Kiedyś czytałem, że nie będzie tworzyć już aplikacji Steam pod Windows 8, lecz zaczyna eksperymentowanie z Linuxami, a konkretnie to Ubuntu. Jeśli chodzi o programy to przykładem może być GG, bądź Skype. Mało funkcji w interfejsie Modern (Metro UI). Po prostu moim zdaniem trzeba trochę poczekać na rozwój systemu. Mam nadzieje, że to nie będzie jak dotychczas to bywało z historią Windowsa. Win 95 był dobry, 98 już nie, ale za to 98SE już był dobry, potem ME kicha, 2000 dobry, NT słaby, potem Win XP był cudem, a następnie pojawiła się VISTA, która była totalną porażką Microsoftu, po instalacji systemu czystego sam puchł, Win 7 piękny, a teraz Windows 8. Zobaczymy jak się spisze.
DJ_SunQues jest offline   Reply With Quote