4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Moda na Retro Time, czyli polskie ponadczasowe produkcje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-12-2012, 14:49   #13
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Moda na Retro Time, czyli polskie ponadczasowe produkcje

Cytat:
Napisał Zegar. Zobacz post
Heh, czasy dyskotek w podstawówce No i może troche w gimbazie. Nie przepadałem za bezczelną vixą, taką po całości. Pamietam jak chyba w gimnazjum ktoś zapodał sprężynkę, myślałem, że mi mózg uszami wyleci ;x Chociaż pare kawałków mi zostało w pamięci.

Samantha Mumba - Gotta Tell You (Klubbheads rmx) - YouTube

Ten chyba najbardziej mi się spodobał Saxofon chyba z jakiegoś Kawałka Dżordza Majkela :D
The Sax Brothers - Careless Whisper - YouTube
Remix Klubbheads to potęga, która przywoluje miłe wspominienia Nie pamiętam kiedy to słyszalem po raz pierwszy, ale pamiętam, że było to na długo dlugo przed erą internetu : )

Klubbasse było ok, ale teraz to jakaś niesamowicie śmieszna porażka. Jak można bawić się całą noc do kupowatej rury od Clubbasse ? Hazel - Sprężynka ma inny tytul i nie jest to twór hazela tylko utwór wyprodukowany MIĘDZY INNIMY przez Antoine Clamarana ; ) Co do artykułu to naprawdę przeciętny. Podałeś Clubbasse, którzy nadal kręcą się wokół tego, co było 10 lat temu pisząc o schematach ówczesnych producentów. Proponujesz, żeby teraźniejsi dje powrócili do tego co było x lat temu?
Owszem muzyka kiedyś miała duszę, ale czy nie lepiej było podać takich artystów jak
Dj 2MC, rodzimy grajek, swego czasu był ok (
)
Yomanda (
,
)
Marc van Linden, Dj Matys czy chociażby Peran van Dijk, Dj Aligator.

Jak dla mnie powyżsi dje/producenci to osoby, które nadawały duszę ówczesnej muzyce i to właśnie motywy w ich produkcjach są nieśmiertelne
Bo... sorry, ale Koziołek Matolek do mnie nie przemawia

Ps. Pamięta ktoś dość sławny, Polski projekt D.L.A Kru ?



A Enclava?
Całe życie retro będziemy kojarzyć z takim gównem jak CLubbasse czy Dj Hazel ? : )
https://www.youtube.com/watch?v=RUpYpFQNXo0

https://www.youtube.com/watch?v=11f_5E33OHk <- Numer ponadczasowy, POLSKIej formacji

To byli dopiero producenci, którzy w tamtych czasach palili buty klubowiczom na parkiecie
Teraz pseudo producenci z Polski robią z siebie wielkich celebrytów uważając siebie za niewiadomo kogo po "wydaniu" utworu w "Zippyshare" albo w "Soundcloud" : )
Wtedy byli to normalni ludzie grający na cdj100s albo i bardziej przedwojennym sprzęcie oddając się ponad to swojej pasji. Teraz grajek liczy na darmowego drinka i lans przed panienkami. W dupach się poprzewracało
__________________

Last edited by Sanbit; 15-12-2012 at 15:12.
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 19 podziękowań za ten post.