4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie [ZAMKNIĘTY] Protector (Wola Krzysztoporska)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-12-2012, 03:39   #124
lifty
..:: true Member ::..
  
 
lifty's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Dec 2008
Miasto: NL
Wiek: 33
Postów: 1 295
Tematów: 147
Podziękowań: 1 051
THX'ów: 1 666
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 5 (+)
lifty 5
Odp: Protector (Wola Krzysztoporska)

Bylem na ostatki i strasznie sie zawiodlem.. z plakatu wynikalo ze mial grac DJ Ben i DJ Staha.. tego pierwszego na imprezie nawet nie widzialem.. ten dlugi muzycznie nie dal rady.. momentami mimo checi i klimatu poprostu podpieralem sciane i myslalem o udaniu sie do auta.. oklepane, nudne i komercyjne granie Stahy wogole do mnie nie trafilo.. momentami bylo naprawde fajnie ale nie na dlugo.. zaraz w glosnikach dalo sie uslyszec komercyjne i az zanadtko 'slodkie' kawalki.. Staha i Ben dobrze sie uzupelniaja Vnalogic gra ostro , daje sporo nowosci , nie daje nam ustac w miejscu Staha troche wolniej , daje odpoczac ale na tyle by nie zamulic.. a teraz? zamulil.. moze dlatego ze Ben nie wyznaczyl tempa? nie wiem.. wiem napewno ze nasz rezudent powinien nagrac pare nowych plytek bo te ktore ma srednio zachecaja do zostania na parkiecie.. btw na koniec zamiast zamulac perfidnymi wrecz chillotowymi kawalkami przeplatanymi ostrzejszymi kosami moze lepiej grac tech house albo trance? ewentualnie retro? mysle ze to lepsza opcja niz to co jest teraz.. az za bardzo czuc ze zbliza sie koniec imprezy i Staha chce nas wygonic z sali
Tak wiec ostatni muzycznie bardzo slabo..
Licze ze w swieta bedzie lepiej i czekamy na jakis gosci , ewentualnie impreze tematyczna
__________________
lifty jest offline   Reply With Quote