4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Żarówki H7 jakie polecacie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-12-2012, 21:58   #9
Memciu
..:: Klubowicz ::..
  
 
Memciu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Dec 2007
Miasto: Olkusz\\//Kraków
Wiek: 33
Postów: 3 909
Tematów: 191
Podziękowań: 2 930
THX'ów: 6 255
Imię: Przemo
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 230 (+)
Memciu 230Memciu 230Memciu 230
Odp: Żarówki H7 jakie polecacie?

Cytat:
Napisał Arcadio S Zobacz post
A ja gdybym miał wydać 80 zł na jakieś zarówki ktore nic nie wniosą wybrałbym xenony 5000k,
Na allegro żarniki z przetwornicami ok 100 z przesyłką, montaż typu plug n play
Tyle że musisz uważać na policje, bo lampy muszą mieć homologacje (moje nie mają) jeszcze mnie nie złapali, ale miałem kilka bliskich spotkań i nie czepiali się xd świecą wyśmienicie biało <ok>

masz wybór od 4300K do 9000K od żółtych, białych do niebieskch, Ale nie przesadz, żeby wiochą nie zaleciało

Przykład ZESTAW HID XENON H1 i H7 KSENONY WYSYŁKA GRATIS (2764847343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Powodzenia życzę
Do tych 100zł z przesyłką dodaj sobie mandat 500zł za brak homologacji plus ileś tam punktów- bodajże 4albo 6 - i opłata diagnostyki, plus jazda po dowód rejestracyjny na policję

Taką przyjemność mógł mieć szwagier w pasku B5 [fl] z soczewkami gdzie jedna była wymieniana i nie miała homologacji...
Na szczęście skończyło się na 300zł. bez odbioru dowodu i punktów.

Więc ja uważam że niema co ryzykować.

PS:
jak coś mam do sprzedanie xenony z przetwornicami za 80zł plus przesyłka - jasność 4300k - według mnie 6000K to już zbyt oślepiają i wiochą zalatują.


EDIT:

Tutaj opinia kolegi o Osramach- dzisiejsza.
Cytat:
A ja dziś śmigałem w z rana (właściwie pełna noc) nieoświetloną drogą poza miastem i powiem Wam, że nightbreakery + soczewki naprawdę dają radę.. Nie jest to xenon w audi a8 ale spokojnie i bezpiecznie można podróżować Polecam
__________________

Last edited by Memciu; 04-12-2012 at 19:21.
Memciu jest offline