4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Żarówki H7 jakie polecacie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-12-2012, 01:18   #4
Matt Basse
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Matt Basse's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Feb 2008
Miasto: Krasnystaw
Postów: 424
Tematów: 121
Podziękowań: 137
THX'ów: 99
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
Matt Basse 24
Odp: Żarówki H7 jakie polecacie?

jesli chcesz biale zarowki to napewno nie Osram Night Breaker Plus sa jedynie mniej zolte od standardowych bardziej biale sa Osram Cool Blue czy cos takiego ale za to oswietlenie jest troche gorsze.Mimo wszystko nie polecam ci wydawac kasy na Osramy ja dalem cos okolo 80 zl i zaluje.Ja polecam inna marke niewielu wogole o niej slyszalo a mianowicie TRIFA Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest tylko jeden importer w polsce.Powiem tak mialem taka jedna zarowke w soczewce w aucie ktore kupilem z niemiec inaczej bym sie nie dowiedzial o tej firmie zapewne a w drugiej lampie siedzial osram obie standardowe i jakos ta trifa wydawala mi sie ze swieci lepiej mimo ze byla w lewym reflektorze.Ja napewno jako nastepny zakup wybiore ta marke dlatego ze jakosc ma tych z najwyzszej polki ale za to cena o polowe nizsza niz np Osram oczywiscie mowimy o Osramach kupionych w sklepie bo i podrobke mozna kupic na allegro za 30-50 zl mniej.Do tego podobno ta firma produkuje tylko w niemczech a nie jak osram czy philips gdzies w azji czy tam jeszcze nie wiadomo gdzie

http://www.trifa.pl/strona.php
__________________

Last edited by Matt Basse; 03-12-2012 at 01:24.
Matt Basse jest offline